Loading Udalosti
  • This event has passed.
Otvárame odbor Univerzity vedomého života, ktorý rozširuje zručnosti rozpoznania skutočnosti. Nový ročník sa otvára od septembra 2018. Škola je zameraná na obnovu prirodzených vlastností človeka a rozšírenie jeho potenciálu. Od duality až po jednotu, kde vedomosťami, pochopením a následnými praktickými skúsenosťami študenti zažívajú jednotlivé učenie a rozpamätávajú sa na svoje prirodzené sily.

Ročník je rozdelený na 10 stretnutí a dve časti. V prvom pol roku t.j. v 5-tich stretnutiach sa venujeme rozšíreniu vedomostí a základných znalostí. Vedomie sa očistí od nánosov, ktoré spôsobujú balast aby napojenie bolo čisté a jasné. V druhom pol roku sa venujeme praktickej práci s energiami a jej možnosťami. Prechádzame do rovín tzv. Zlatého Veku, kde sa vedomie posúva u každého individuálne. Je to postupný vzostup a nárast do vyšších rovín.
Pre pochopenie všetkých rovín je dôležitá pravdivá a úprimná cesta. Preto zdieľanie, rozprávanie a spoločné meditácie odhalia presne tie veci, ktoré sú pre jednotlivca a celok potrebné.

Pôsobím v oblasti osobného rozvoja, učenia a liečenia. Sprevádzam a inšpirujem ľudí na ich ceste životom. Poslanie, ktoré žijem mi ukazuje jasnú cestu vpred a dáva zmysel tomu čo a ako robím. Som zaň veľmi vďačný ako aj za všetkých ľudí, ktorých som na svojej životnej ceste stretol a stretnem.

Miesto školy bude vytvorené podľa počtu študentov a daného regiónu.

Záujemcovia nech sa ozvú do konca Augusta.

Viac informácií nájdete na stránke www.skolajednoty.sk alebo ma kontaktujte priamo mailom: branorybicka@gmail.com alebo na tč. 0949 502 174.