Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Pozývame Vás namedme sústredenie, kde si povieme, ukážeme a zažijeme 5 pilierov rozvoja človeka. Je dobré vedieť o čo sa oprieť. Je dobré mať určitú istotu, ak vystúpime z rovnováhy alebo pohody. Ako sa dostať opäť do rovnováhy bude cieľom tohto sústredenia.

Žijem roky rozvojom a zušľachťovaním osobnosti človeka. Počas tohto času som vyskúšal a aplikoval rôzne metódy a cvičenia. Vlastnými skúsenosťami som ich zhrnul do 5 pilierov, ktoré mi dávajú zmysel a viem ich jasne a s ľahkosťou aplikovať do života v akejkoľvek situácii. Pomáhajú mi žiť plný, rovnovážny a prítomný život vo všetkých zmyslom, ktoré naplno využívam.

Počas 4 aktívnych hodín prejdeme všetkými piatimi piliermi. Toto obohatenie vám zlepší život a prinesie rozšírenie poznania a skúseností.

Sústredením Vás bude sprevádzať Braňo Rybička, učiteľ v Univerzite vedomého života a Škole jednoty, spisovateľ a človek milujúci život.

Kde? Meditačné centrum Užívaj, Slovenská 49, Prešov

Kedy? 3.11.2019 od 12:00 – 16:00

Koľko? 27,- eur. Zálohu 17,- eur poslať do 28.10. 2019 na č.ú.: IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky meno a priezvisko s prihlásením na sústredenie. Prípadne sa nahláste priamo cez email s potvrdením účasti.

Počet miest je obmedzený.

Otázky prípadné a nejasnosti píšte na kontakt: branorybicka@gmail.com

Viac informácií o lektorovi:
https://vedomaskola.sk/brano-rybicka-vyznanie/
www.skolajednoty.sk
www.jednoduchyzivot.webnode.sk