Nahrávam Udalosti

Srdečne Vás pozývame na 7 dňový pobyt spoločného vedomého tvorenia.

 

Sme tvorcami vlastnej reality. Zažívame ju každým dňom. To dobré príjemné, ale aj to zlé a ťažké. Chcieť ísť len jednou cestou, môže byť naoko príjemné, no časom sa to môže zmeniť na bublinu z ktorej bude bolestivé sa dostať von. Čo to znamená?

 

Tvoríme si život vo všetkých úrovniach, vedomých aj nevedomých. Vesmír nepozná rozdiel medzi dobrým a zlým. Robíme to len my ľudia a rozdeľujeme všetko na plus a mínus, pozitívne a negatívne, dobré a zlé. Čo ak vieme jasne a disciplinovane zmeniť tieto postoje na vyššiu úroveň duchovného sveta? Našej skutočnej podstaty.

 

7 dní je dostatočný čas na to, aby sme sa spolu presunuli do energie, ktorá bude výživná, tvorivá a vzájomne sa obohacujúca. Môžu sa vyplaviť staré bolesti, krivdy a strachy. No spoločne ich prekonáme, vyjasníme a uzdravíme. Udržiavať svoj život v strachoch a strese je dlhodobo deštruktívne a vedie to k záhube.

 

Naučiť sa žiť v toku života a plynúť v súlade so svojou podstatou je našou výživnou životnou cestou. Ak budeme obmedzovať vlastnú inteligenciu, božskosť a zatrpknutosť, ďaleko sa nedostaneme.

 

Počas 7 dní spolu zažijeme techniky, obrady, tance, prácu, oddych, zábavu, tvorenie, poznanie, meditácie, oddanosť aj úplnú dôveru v seba samého/samú. Zažijeme esencie zrodu života, aj prerodu smrti ega. Pochopíme vlastné, rodové, aj karmické mentálne a emočné vzorce, nazrieme nad nich, aby sme s nimi v budúcnosti vedeli zodpovedne pracovať (tj smerovať).

 

Počas celého týždňa Vás budú sprevádzať skúsení lektori, ktorí svojimi vlastnými príkladmi a životmi menia a rozpoznávajú život v jeho všetkých odtieňoch a krásach.

 

Beáta Hlohovská etikoterapeutka, ktorá veľa rokov pomáha ľuďom, najmä na životných križovatkách nájsť samých seba, vnútorný pokoj, silu a zdravie. Sprevádza ženské kruhy, vedie liečivé ženské semináre a je spoluzakladateľkou a lektorkou Univerzity vedomého života www.vzajomnost.sk.

 

Kristína Dubajová je lektorka ženských kruhov, seminárov a pobytov pre ženy, sprievodkyňa prechodovými a iniciačnými obradmi, autorka hudby, piesní z hlbín ženskej duše. Sprevádza ženské kruhy a prechodové obrady pre ženy, semináre o tajomstvách ženského lona a potenciále menštruačného cyklu.

 

Braňo Rybička sprevádza ľudí k ich plnohodnotnému životu cez sebapoznanie. Je zakladateľom školy jednoty a učiteľom a členom správnej rady v univerzite vedomého života. www.vedomaskola.skwww.skolajednoty.sk . Napísal niekoľko kníh a sprevádza mužov v projekte Vedomý muž.

 

Kde? Stretnutie sa bude konať v krásnom priestore Karpát Vyhniach a malebnom penzióne na Slnečnej stráni.

 

Kedy? 12-18.7.2021 od 10:00 v pondelok do 14:00 v nedeľu

 

Koľko? Cena za celý pobyt je 528,- EUR v cene je ubytovanie, strava a lektorné. Pre prihlásenie posielajte zálohu 128,- EUR s vaším menom na č.ú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428

 

Rezervácia na brano@vedomaskola.sk alebo priamo na penzióne na slnečnej stráni +421 905 334 129

 

Počet miest je obmedzený.