Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

 Pozývame vás na otvorené besedy do centra Atman v Poprade:

24.4.2019 – Šťastie ako základ života

29.5.2019 – Rovnováha vo vzťahoch

26.6.2019 – Ego a jeho prejav

Na besede bude predstavená univerzita vedomého života n.o. Projekt, ktorí učí ľudí rozpoznať skutočnosť a následne ju aj zodpovedne žiť.

Sprevádzať besedou vás bude Braňo Rybička – lektor v Univerzite vedomého života, a človek, ktorý miluje život.

24.4.2019 – Šťastie ako základ života

Témou večera bude šťastie a jeho podstata v našich životoch.

Čo je to šťastie? Ako ho implementovať a zasiať do každodennej činnosti v živote? Kto je zodpovedný za moje šťastie? Ako si tvoriť šťastný a spokojný život?

Aj to budú témy besedy v ktorej sa pozrieme na podstatu veci.

Šťastný človek sa prejavuje úsmevom na tvári. Je radostný, častokrát aj pokojný a vyrovnaný. Dostať sa do týchto energií si vyžaduje urobiť vo svojich životoch zmeny. Prestať robiť veci, ktoré nás tlačia, sú nám nepríjemné, sú akýmsi závažím a príťažou v našich životoch. Ako sa zbaviť týchto vecí a nadobro skončiť s utrpením a trápením? Dá sa to, je to možné. Stačí, keď prídete a dozviete sa veci, ktoré vám môžu zmeniť život.

29.5.2019 – Rovnováha vo vzťahoch

Máš vo svojom okolí ľudí s ktorými nevieš vyjsť? Je pre teba problém nadviazať vzťah? Dávaš vo vzťahu viac ako dostávaš?

Na tieto a aj na ďalšie otázky si zodpovieme v bezpečnom kruhu stretnutia.

Každý jeden vzťah nás napĺňa, alebo oberá o energiu. Či už je to vzťah s rodinou, priateľmi, pracovné vzťahy alebo náhodní okolo idúci. Vždy je tu reakcia na dané stretnutie. Buď je príjemná alebo neznesiteľná. Porozprávame sa o tom ako vyťažiť poznanie z každého vzťahu, či sa o tom aspoň pokúsiť. Dozvedieť sa veci o sebe, ktoré nám pomôžu skvalitniť život. Prísť na koreň veci a naučiť sa nájsť rovnováhu vo vlastných vzťahoch.

Teším sa na všetkých, ktorým sa táto téma páči a chcú urobiť niečo pre seba a svoje vzťahy.

26.6.2019 – Ego a jeho prejav

Čo je to ego? Ako sa prejavuje? Na čo slúži ego? Kto ovláda ego? Ako ho správne používať?

Aj o tom si povieme na stretnutí.

Takmer každá jedna vec v živote sa dá popísať alebo pomenovať. Niektoré do bodky, iné veľmi obšírne. Jednou z týchto vecí je aj ego. Má svoje atribúty. Používame ho každý deň, no málokedy si to naplno uvedomujeme, že konáme skrze ego. Je dobré ho poznať a naučiť sa s nim pracovať. Dať ho na správne miesto, aby nám slúžilo a vedeli sme ho zodpovedne používať.

Toto stretnutie bude veľmi krátke k tomu aby sme ho úplne popísali. No budem sa snažiť a urobím preto všetko, aby sme sa dostali do podstaty a každý z vás, ktorí sa zúčastníte si zobrali čo najviac pre ďalšie životné skúsenosti.

ORGANIZAČNÉ INFO:

Kde? Atman, Velické nám. 15 , Poprad

Kedy? viď jednotlivé dátumy, vždy o 17:00 do 19:00

Koľko? Odporúčané vstupné: 8,- eur

Prihláste sa priamo na brano@vedomaskola.sk  a rezervujte si svoje miesto už teraz. Napíšte meno a miesto konania besedy.

Print Friendly, PDF & Email