Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Prepis starých vzorcov správania

Máte opakujúce sa problémy, ktoré vám prinášajú nerovnováhu, stres, obavy, strach? Pri tomto sústredení sa pozrieme hlbšie na konkrétne programy, ktoré nám to prinášajú. Naučíme sa ako ich spracovať, pochopiť, prepísať a uvedomiť si danú lekciu z programu, ktorý nás oberá o energiu. Povieme si čo je podstatou týchto programov a prečo existujú v našich životoch.

Ukážeme si prakticky, čo sa deje pri nepochopení, a čo sa deje pri uvedomení daného programu správania. Povieme si o dôslednej práci s energiami, ktorá nás privedie k zdravému sebavedomiu a sile.

Každým jedným pochopením daných skúseností sa človek posúva vpred k prirodzenému a zdravému pohľadu na život. To znamená, že prepísaním starých vzorcov správania sa uvoľnia putá, ktoré nám bránia dostať sa hlbšie k sebe samým.

Sústredením Vás bude sprevádzať Braňo Rybička, učiteľ v Univerzite vedomého života a Škole jednoty, spisovateľ a človek milujúci život.

Kde? Kvet Života, Župné nám. 9 Bratislava

Kedy? 1.2.2018 od 17:00 – 21:00

Koľko? 27,- eur. Zálohu 17,- eur poslať do 27.1. 2019 na č.ú.: IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky meno a priezvisko s prihlásením na sústredenie.

Počet miest je obmedzený.

Otázky prípadné a nejasnosti píšte na kontakt: branorybicka@gmail.com

Viac informácií o lektorovi:
https://vedomaskola.sk/brano-rybicka-vyznanie/
www.skolajednoty.sk
www.jednoduchyzivot.webnode.sk

Print Friendly, PDF & Email

 

Prihlásenie na semináre a akcie


Súhlas dotknutej osoby podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a tiež zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 18/2018 Z. z. (v ďalšom len „Zákon“).Vyplnením a odoslaním formulára udeľujem Univerzite vedomého života, n. o., so sídlom Na kameni 1773/33, 911 01 Trenčín, IČO: 50364634, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. a vyššie spomenutého nariadenia EU  súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a evidenciou mojich osobných údajov uvedených v predmetnom formulári na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním mailu na info@vedomaskola.sk alebo vyplnením kontaktného formulára s uvedením odvolania súhlasu. Pre informácie o tom, akým spôsobom spracovávame Vaše údaje, prosím kliknite tu : OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV