Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.
Srdečne Vás pozývame na víkendové stretnutie do centra Shambala pri Rožňave. Počas víkendu Vás bude sprevádzať Braňo Rybička, ktorý svoju životnú cestu zasvätil svojmu poslaniu, ktoré je učiť, sprevádzať, liečiť,  zdieľať, vzdelávať a posúvať seba a každého koho stretne k jeho plnej podstate duše a ducha.

Odborná dielňa v sebe ukrýva podstatu vlastnej hodnoty prestúpenú deviatimi klenotmi, ktoré mi prinášajú rovnováhu, šťastie, vnútorný mier a svetlo na mojej ceste. Zasvätím Vás do tajov jednoduchosti a prirodzenosti pozemského života a prakticky si ich každý na sebe zažije, aby sa s nimi vedel kedykoľvek po stretnutí spojiť.

Povieme si viac o tajoch zasvätení.
Zasvätenie môžeme chápať ako navýšenie energie a pozdvihnutie na inú úroveň vedomia v ktorej sa momentálne nachádzame.
Zasvätenie môžeme chápať, ako cestu životom, ktorú sme si vybrali a dôsledne a svedomito po nej kráčame.
Zasvätenie môžeme chápať, aj ako odhodlanie zmeniť starý spôsob života a zasvätiť ho novému, lepšiemu, šťastnejšiemu, zmysluplnejšiemu.

Každá križovatka v živote je dôležitá, prináša nám potenciál zmeny a vstúpenie do hlbšej podstaty nás samých. Ak sa nachádzame v strachu, obavách, napätiu a strese. Prirodzene nevidíme to krásne, čo nám život ponúka. Zmeniť tieto staré návyky chce odhodlanie, disciplínu a vytrvalosť. Nič sa nedeje samo, všetko je súčasťou spoločnej cesty života. Môžeme sa poučiť z vlastných chýb a zmeniť to staré alebo sa učiť od ľudí, ktorí žijú svoj život v hojnosti, pokoji, mieri a rovnováhe, tým naša cesta naberie vyššie kvality a zámer nášho zrodenia sa plnohodnotne prejaví.

Víkend je rozdelený na praktické cvičenia, meditácie, rozpravy a zdieľania.

Počas víkendu bude možné zasvätenie do energií Shamballa 1024, ktoré mi na mojej ceste priniesli obrovské múdrosti a zlepšenie môjho života ako takého.

Kedy? Začíname v piatok 23.10.2020 o 17:00 a končime v nedeľu 25.10.2020 okolo 15:00.

Výborná strava a ubytovanie je zabezpečené.

Miesto v ktorom sa stretnutie nachádza je vytvorené s láskou, oddanosťou životnému poslaniu slúžiť pre dobro všetkých.

Kde? Centrum Shambhala Lúčka okres Rožňava

Koľko? Cena za víkend je 169,- eur, potvrďte svoju účasť uhradením zálohy 69,-eur do 10.10.2020 na č.ú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky dajte svoje meno a názov udalosti.

Rezervujte si svoje miesto cez formulár alebo na brano@vedomaskola.sk alebo priamo na tč 0949 502 174.