Loading Udalosti
This udalosť has passed.

Víkendový seminár pre ženy

Víkend v malebnej prírode Štiavnických vrchov venujeme prebudeniu divokej podstaty, divošky, v nás.

Cítiš tu túžbu svojej duše byť slobodná a spontánna a nehľadieť na to, čo si kto o tom myslí?
Počuješ hlas svojej vnútornej divošky, ktorá Ťa volá k radostnému tancu a plynutiu v prírode?
Máš chuť už konečne prelomiť všetky tie zväzujúce obmedzenia, ktoré ti brania byť tým kým v skutočnosti si a brania ti prejaviť sa?
Chceš odprevadiť to poslušne dievčatko, čo robí len to, čo sa má a nevyčnieva z davu?
Túžiš nasledovať tanec svojej vnútornej divošky, ktorá sa už nechce niekomu zapáčiť alebo niekomu niečo dokazovať?
Je ako vlčica, ktorá stopuje pravdu tvojej hlbokej duše.
Žiješ svoju pravdu? Si šťastná? Dovoľuješ si byť sama sebou?

Poď sa s nami dotknúť stromov a precítiť vietor vo vlasoch. Bosými nohami vbehnúť do rosy v tráve. Zakričať si a vyplakať skrytý smútok a bolesť. A konečne sa prejaviť cez svoju kreativitu. Otvoriť sa Divokosti. Prirodzenosti.

Prostredníctvom tanca a meditácie zostúpime hlboko do svojho vnútra, vedené Divoškiným hlasom a prizveme ju do svojho života.
Budeme preciťovať živly v prírode, zažijeme ticho lesa cez hľadanie svojej vízie-cesty, a hlboký kontakt s prírodou a so stromami. Spoločne prebudíme talenty a dary našej kreativity, ktoré v nás driemu, rovnako ako precítime svoju fyzickú silu.

Vykročíme z komfortnej zóny a precítime svoju divokú podstatu v každej bunke, aby sme svoj život odteraz , raz a navždy, žili autenticky a spontánne. Divoko a slobodne. Pretože to je naša pravá podstata.

 

Súčasťou seminára bude Obrad potnej chyže.

Tento prírodný a liečivý obrad používali a dodnes používajú ľudia k očiste tela, duše a k nadviazaniu spojenia s Duchom. V našej kultúre známy pod názvom potná chyža. V pôvodnej kultúre severoamerických indiánov známy ako Inipi, v južnej Amerike ako Temascal. Stopy tohto obradu vedú k dávnej minulosti mnohých prírodných národov a kmeňových spoločenstiev, ktoré žili v úcte a v súlade so Zemou. Pre tieto spoločenstvá predstavovala potná chyža prírodný chrám, svojim tvarom pripomínajúca maternicu „ Matky Zeme“.
Obrad potnej chyže je miestom rozjímania a stíšenia, kde sa človek prirodzene obracia do svojho vnútra. Človek sa počas obradu dostáva do bezprostredného kontaktu s 5 elementmi ( kameň, oheň, voda, vzduch a zem ). Obrad potnej chyže uvádza človeka do mentálneho, emocionálneho a fyzického súladu, rovnováhy. Lieči zranenia na tele, emocionálne bloky a obnovuje životnú silu. Je vhodný a účinný aj pre ľudí s dýchacími ťažkosťami.

Obradom bude sprevádzať Diana Grellová a Zuzana Bohunová

Kedy: 21.-23. septembra 2018

Kde: Penzión na Slnečnej stráni
Vyhne, 363

Tel:+421 905 334 129

info@naslnecnejstrani.sk

Začiatok: piatok 21. septembra 2018 o 17.00

Koniec: nedeľa 23.septembra 2018  obed 13.00

Lektorky: Beatka Hlohovská, Ruženka Novotová

Cena: 195 eur

            ( v cene je ubytovanie, plná penzia a seminár)

Ak Vás téma oslovila, prihláste sa priamo v Penzióne na Slnečnej stráni. Vaše miesto bude rezervované hneď po zaplatení zálohy 40 eur.

SEMINÁR VÝHRADNE PRE ŽENY!

 

Nezabudnite si SUKNE, karimatku, šatku A SEBA!

 

Prekrásna príroda okolitých Štiavnických vrchov ponúka možnosť vypnúť a odpútať sa od každodenného stresu. Zastaviť sa a venovať sa na chvíľu aj sebe, spoznávaniu skrytých zákutí duše, liečeniu starých zranení, ich prijatiu a premene. Ženský kruh to je bezpečie, to je výživa pre našu dušu, posilnenie a podpora, tak aby sme mali z čoho rozdávať pre svoje deti, rodiny, partnerov, prácu… Tanec, divoký aj nežný, a práca s telom je oslobodzujúca a navracia nás ku kontaktu so životom samotným. Víkendový seminár ponúka väčší priestor na hlbokú transformačnú cestu do hlbín vlastnej duše, aby sme nakoniec vyšli premenené do krásy a vitality tela, a svetla vedomia.
Tak nastúp na svoju cestu VEDOMÁ ŽENA!

 

Pre viac informácii volajte na 0905 870 892

Ruženka Novotová

Print Friendly, PDF & Email