Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.
Pozývame Vás na víkendové sústredenie zamerané na podstatu človeka, ktorou je jeho duchovná sila. Povieme si odkiaľ pramení a ako s ňou správne pracovať. Ako sa naučiť využívať svoj potenciál a následne ho aplikovať do každodenného života.
 
Povieme si čo nám odoberá silu a ako si napraviť vlastné vedomé aj nevedomé zvyky. Počas pobytu Vás prevedieme meditáciami a cvičeniami, ktoré podporujú duchovný rozvoj.
 
Program je rozdelený do troch aktívnych, transformačných a zážitkových dní. Kde uvoľníte staré a necháte v sebe rozkvitnúť svoje prirodzenosti a zručnosti.
 
Počas pobytu bude podávaná výživná vegetariánska strava pod vedením šikovného personálu penziónu.
 
Sprevádzať Vás bude Beáta Hlohovská, etikoterapeutka, ktorá už 20 rokov pomáha ľuďom, najmä na životných križovatkách nájsť samých seba, vnútorný pokoj a silu..
 
Braňo Rybička učiteľ, spisovateľ a sprievodca v univerzite vedomého života, ktorý poukazuje na jednoduchosť a silu láskavého človeka.
 
Viac informácií o sprievodcoch:
https://vedomaskola.sk/beatka-hlohovska-vyznanie/
https://vedomaskola.sk/brano-rybicka-vyznanie/
 
 
Kde? Penzión na slnečnej stráni, Vyhne 363
 
Kedy? Od 15.2.2019 o 18:00 do 17.2.2019 15:00
 
Miesto: Penzión na slnečnej stráni Vyhne, www.naslnecnejstrani.sk
 
Cena za jeden víkend (ubytovanie, strava a lektorné) : 190.-eur
 
Prihlášky: tel. kontakt: 0905 334 129
 
e-mail: info@naslnecnejstrani.sk
 
Print Friendly, PDF & Email

 

Prihlásenie na semináre a akcie


Súhlas dotknutej osoby podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a tiež zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 18/2018 Z. z. (v ďalšom len „Zákon“).Vyplnením a odoslaním formulára udeľujem Univerzite vedomého života, n. o., so sídlom Na kameni 1773/33, 911 01 Trenčín, IČO: 50364634, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. a vyššie spomenutého nariadenia EU  súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a evidenciou mojich osobných údajov uvedených v predmetnom formulári na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním mailu na info@vedomaskola.sk alebo vyplnením kontaktného formulára s uvedením odvolania súhlasu. Pre informácie o tom, akým spôsobom spracovávame Vaše údaje, prosím kliknite tu : OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV