Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Naše najväčšie podujatie v roku, na ktorom máte možnosť dozvedieť sa viac o Univerzite, stretnúť učiteľov, ktorí svoje majstrovstvo vyučujú a delia sa so svojimi zručnosťami s našimi študentmi.

Zoznámite sa s filozofiou Univerzity, získate podrobné informácie o tom, čo všetko Vám naša Univerzita ponúka, aké sú formy a možnosti štúdia, či ako sa do spolupráce s UVŽ môžete aktívne zapojiť.

Zároveň Vás čaká veľa pekného programu, ako pre deti, tak aj pre dospelákov, môžete nakuknúť do stánkov s remeslami, priamo na mieste si vyrobiť nejaký výrobok, zacvičiť si jogu, spočinúť na vlnách príjemnej hudby, či ochutnať skvelé jedlo.

Tešíme sa na inšpiratívne stretnutia s Vami, na veľa zážitkov a na spoločnú tvorbu 🙂

 

Pre zobrazenie programu klikni sem:     PROGRAM FESTIVALU POZNANIA 2017

 

!!!!  UBYTOVANIE !!!!

Ubytovať sa dá priamo na mieste v hlavnej chate s kapacitou cca 150 miest alebo v stanoch, ktoré si prinesiete.

Rezervácie: kubrica@kubrica.sk , 0905664471 (pán Hruboš, správca objektu) alebo priamo na mieste počas festivalu.

Cena ubytovania v hlavnej chate =  10 eur osoba/noc

Cena ubytovania v stane = 5 eur/stan na celý pobyt + 2 eurá /osoba v stane na celý pobyt

Aby sme vyhoveli všetkým záujemcom o ubytovanie, využije sa plná kapacita postelí na izbách (izby sú zväčša 3 – 5  posteľové), takže môžete byť ubytovaní s priateľmi, prípadne s novými známymi, ktorých na festivale práve spoznáte.

 

Aktuálne informácie o festivale, vystavovateľoch, prednášajúcich, workshopoch a programe môžete sledovať na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/150020848864962/?fref=ts

 

Print Friendly, PDF & Email

 

Prihlásenie na semináre a akcie


Súhlas dotknutej osoby podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a tiež zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 18/2018 Z. z. (v ďalšom len „Zákon“).Vyplnením a odoslaním formulára udeľujem Univerzite vedomého života, n. o., so sídlom Na kameni 1773/33, 911 01 Trenčín, IČO: 50364634, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. a vyššie spomenutého nariadenia EU  súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a evidenciou mojich osobných údajov uvedených v predmetnom formulári na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním mailu na info@vedomaskola.sk alebo vyplnením kontaktného formulára s uvedením odvolania súhlasu. Pre informácie o tom, akým spôsobom spracovávame Vaše údaje, prosím kliknite tu : OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV