Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Srdečne Vás pozývame na tvorivý – zážitkový víkend so sprievodcami Univerzity vedomého života. Matúšom Svinčákom a Braňom Rybičkom.

Či ste absolventi náuky rozpoznania skutočnosti alebo nie, na tom až tak nezáleží. Počas stretnutia si praktickou a hlavne hravou formou ukážeme, ako sa vo svojich životoch správame, a čo na sebe môžeme zmeniť k lepšiemu.

Telo je úžasný nástroj a ono nevie klamať. Preto si počas hier, ktoré spolu zažijeme môžeme všimnúť ako reagujeme na jednotlivé udalosti. Dokonca ich vieme aj napraviť a uzdraviť.

Slovo „hra“ v sebe obsahuje slabiku „RA“, ktorá poukazuje na svetlo, ktoré tvorí základ skutočnosti. Pomocou hier, ktorými Vás budeme sprevádzať si užijete víkend a prehĺbite poznania, ktoré Univerzita vedomého života ponúka.

Oprieme sa o tieto témy:

  • Cesta svojej hodnoty
  • Sloboda Pravdy a vyjadrenie vlastnej jedinečnosti
  • 4 úrovne vnímania
  • Aký má môj život osoh, alebo môj zámer zrodenia

Máme pre Vás pripravený bohatý program, ktorý skvalitní Váš život a vyjasní veci, ktoré sú potrebné.

 

Kedy: 21-23.8.2020

Kde: Centrum Shamballa, 049 42 Lúčka

Koľko: 199,- eur v cene je plná penzia, ubytovanie a lektorské.

 

Prihlásenie: rezervujte si svoje miesto do 10.8.2020 zaplatením zálohy 72,- eur na čú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky dajte svoje meno a názov udalosti.

 

Braňo Rybička, človek, ktorý miluje život. Posúva sa vpred cez vzťahy celým svojim životom, učí a posúva svoje skúsenosti vo viacerých projektoch, ako sú www.vedomaskola.skwww.skolajednoty.sk. Napísal niekoľko kníh a sprevádza mužov v projekte Vedomý muž.

 

Matúš Svinčák skúma prirodzený život cez vlastné zážitky. Venuje sa ľudskému telu a každodennému liečebnému pohybu. Učí sa rozpúšťať svoje strachy a pomáhať  v tom aj ostatným to ho priviedlo k životu naboso, prirodzenému pôrodu (domácemu a lotosovému) a mnohým ďalším aspektom života, o ktorých sa budete môcť presvedčiť na kurze.