Nahrávam Udalosti

4 DNI POZNÁVANIA SEBA V OBJATÍ PRÍRODY

Cena: 249 EUR
Prihlásenie tu: www.martintham.sk/terminy/

Pre koho je pobyt určený?
• Zaujímaš sa o život
• Zaujíma ťa potenciál, ktorý je v tebe
• Máš chuť na pár dní v objatí prírody

• Zaujímajú ťa témy: rituály, spanie vonku, turistika, oheň, dýchacie cvičenia a otužovanie chladom (Wim Hof Method) v prírodných vodách, tanec, meditácia, hudba, ticho, pohyb, bosá chôdza, komunikácia s prírodou, kultivácia intuície a ega, práca s vnútorným svetom a čokoľvek ďalšie, čo intuícia prinesie do pozornosti.

Máš chuť spoznať ľudí, ktorí sú otvorení životu a zmene? Tieto 4 dni sa otvoríme spontánnosti a hravosti, ktorá je v nás. Prebudíme silu, uzamknutú obmedzujúcimi vzorcami mysle, ktoré sme načerpali v prvých rokoch života.

Putovanie v sprievode @Martintham a @matussvincak . Spať budeme vonku, v stanoch prípadne hamakách, alebo len na karimatke v spacáku pod holým nebom.
Tak ako nám príroda prinesie rôzne príležitosti, využijeme ich potenciál v praxi. S Matúšom vás radi prevedieme rituálmi, ktoré obohacujú náš život. V praxi sa budeme venovať meditácii, pohybu, tancu, otužovaniu chladom a komunikácii s prírodou. Program putovania sa bude otvárať spontánne, tak ako nás intuícia bude viesť. Budeme putovať z Banskej Bystrice a tam aj skončíme.

#IntuitivnePutovaniePrirodou #IPP #IntuitivnePutovanievSuladesPrirodou #wimHofMethod #meditacia #martintham #matusSvincak #vedomaSkola #univerzitaVedomehoZivota #UVZ #intuicia #spontannost #mimoKoncept #reset #priroda #meditacia #tanec #ohen #hudba #ticho #autenticita #slovensko #banskaBystrica

Print Friendly, PDF & Email

 

Prihlásenie na semináre a akcie


Súhlas dotknutej osoby podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a tiež zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 18/2018 Z. z. (v ďalšom len „Zákon“).Vyplnením a odoslaním formulára udeľujem Univerzite vedomého života, n. o., so sídlom Na kameni 1773/33, 911 01 Trenčín, IČO: 50364634, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. a vyššie spomenutého nariadenia EU  súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a evidenciou mojich osobných údajov uvedených v predmetnom formulári na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním mailu na info@vedomaskola.sk alebo vyplnením kontaktného formulára s uvedením odvolania súhlasu. Pre informácie o tom, akým spôsobom spracovávame Vaše údaje, prosím kliknite tu : OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Kalendár používa Kalendár udalostí