Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Prepis starých vzorcov správania

Máte opakujúce sa problémy, ktoré vám prinášajú nerovnováhu, stres, obavy, strach? Pri tomto sústredení sa pozrieme hlbšie na konkrétne programy, ktoré nám to prinášajú. Naučíme sa ako ich spracovať, pochopiť, prepísať a uvedomiť si danú lekciu z programu, ktorý nás oberá o energiu. Povieme si čo je podstatou týchto programov a prečo existujú v našich životoch.

Ukážeme si prakticky, čo sa deje pri nepochopení, a čo sa deje pri uvedomení daného programu správania. Povieme si o dôslednej práci s energiami, ktorá nás privedie k zdravému sebavedomiu a sile.

Každým jedným pochopením daných skúseností sa človek posúva vpred k prirodzenému a zdravému pohľadu na život. To znamená, že prepísaním starých vzorcov správania sa uvoľnia putá, ktoré nám bránia dostať sa hlbšie k sebe samým.

Sústredením Vás bude sprevádzať Braňo Rybička, učiteľ v Univerzite vedomého života a Škole jednoty, spisovateľ a človek milujúci život.

Kde? Harmónia – centrum sebarozvoja , Hradbová 11, Košice

Kedy? 2.11.2019 od 14:00 – 18:00

Koľko? 27,- eur. Zálohu 17,- eur poslať do 28.10. 2019 na č.ú.: IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky meno a priezvisko s prihlásením na sústredenie.

Počet miest je obmedzený.

Otázky prípadné a nejasnosti píšte na kontakt: branorybicka@gmail.com

Viac informácií o lektorovi:
https://vedomaskola.sk/brano-rybicka-vyznanie/
www.skolajednoty.sk
www.jednoduchyzivot.webnode.sk