Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Technika AromaTouch je klinickou metódou aplikácie esenciálnych olejov pozdĺž energetických meridiánov a viscerálnych kontaktných bodov chodidiel a chrbta. Pomáha pri uvedení sympatických a parasympatických nervových systémov v tele do rovnováhy. Podporuje imunitný systém, redukuje zápal v tele, podporuje homeostázu a pre tých, ktorí AromaTouch prijímajú, je veľmi uzemňujúca a uvoľňujúca. Funguje na fyzickej aj emocionálnej úrovni a účastníci tréningu pri odchode nádherne voňajú.

Kurz techniky AromaTouch je skvelým spôsobom ako zažiť uzdravujúce vlastnosti esenciálnych olejov. Túto techniku môžete po absolvovaní kurzu poskytnúť komukoľvek (manželovi, priateľovi, dieťaťu, členovi rodiny) na podporu vyrovnaného, zdravého tela. Môže byť taktiež skvelou súčasťou liečebných postupov masérov, alebo energetických liečiteľov, ktorí jej aplikáciou rozšíria rozsah svojich služieb. Prinesie Vášmu životu nový rozmer a zážitok.

Kurz vedie Miška Začková, certifikovaná školiteľka.

Cena kurzu:
150 Eur vrátane 8 vzácnych olejov v hodnote 110 Eur.
Vstup je limitovaný pre 20 účastníkov. Prosím prineste si so sebou plachtu a deku.

15. 2. 2019 (09:00 – 16:00) Bratislava
Priestory TerraMia, Mierová

Prihlasovanie cez: doterra.citimsadobre@gmail.com
Kontakt: Miška Začková, +421 907 791 105 / doterra.citimsadobre@gmail.com

Na kurze sa dozviete viac o účinkoch a vplyvoch tejto techniky na telesné systémy, zažijete ju na vlastnej koži a pod vedením školiteľky sa naučíte ako ju vykonávať.

Print Friendly, PDF & Email