Táto udalosť už prebehla.

Chcete sa rozvíjať v zručnosti meditácie? Priťahuje Vás skúmanie vášho vnútorného sveta? Chcete rozvíjať spojenie s božským zdrojom vo vašom vnútri? Chcete zvýšiť mieru zodpovednosti za váš život? Pozývame Vás na pravidelné meditačné stretnutia v Žiline.

Meditácia nám umožňuje nájsť v našom vnútri odpovede na naše otázky, aj na otázku kto som? Napĺňa nás pokojom, poznaním a prirodzene v nás rozvíja súcit, ktorý nie je výsledkom žiadnej doktríny, ale je našou prirodzenou súčasťou. Stávame sa pozornejším voči znameniam a vnemy nám radia, ako smerovať náš prejav, aby bol osožný pre všetky cítiace bytosti. Keď je naša myseľ pokojná, dokážeme vnímať to, čo je. Skutočné. Tréningom sa dostávame za obmedzenia našej mysle, ktorá je súborom naučených programov a stávame sa SLOBODNÍ. A zodpovednosť a sloboda idú ruka v ruke.

„Meditácie s Nikou sú pre mňa svetlým bodom týždňa, na ktorý sa vždy teším.Časom pozorujem ako na mňa pozitívne vplývajú a rozvíjajú ma. Na začiatku som nedokázala obsedieť na jednom mieste a teraz sedím pokojne a nehybne celu meditáciu, je to skvelý pocit. Cítim, ako každým týždňom napredujem a darí sa mi spájať sa s mojim vnútorným ja čoraz ľahšie, pri tom sa zbavujem rôznych emocionálnych záťaží a pokrivených myšlienkových vzorcov.

Praktizovanie vďačnosti, ktoré je dôležitou súčasťou našich meditácií som zaradila aj do každodenného života. Cítim sa šťastnejšie a pokojnejšie prijímam situácie, ktoré mi prichádzajú do života.

Nika je úžasná sprievodkyňa, vytvára priestor bezpečia k spoločnému zdieľaniu, vždy prispôsobí naše stretnutia aktuálnemu naladeniu skupiny a podporuje nás v našom raste. Neustále pracuje na sebe, aby nám priniesla nové vnemy a tie správne slova.

Na záver by som chcela ešte oceniť aj jej majstrovstvo hry na hudobný nástroj hang, ktorý nám pomáha prehlbovať meditačný stav a užívať si jeho hypnotizujúce tóny Ďakujem za nádherné a liečivé meditácie.“

„Vedené meditácie s Tebou Nika sú pre moju dušu pokrmom. Otvárajú sa mi cesty /doteraz nepoznané/ do môjho vnútra. Spájam sa so svojou podstatou. Približujem sa k sebe samej a stávam sa pre pre moje ego veľmi zaujímavou. Zistila som, že ten pokoj, bezpečie a harmónia je vo mne. Opäť sa približujem k stavu detských čias, kde tieto pocity boli prirodzené a hmatateľné. Mám neskutočnú radosť z tejto dobrodružnej cesty. Skypový meditačný kruh je bezpečný a naplnený spolupatričnosťou. Odporúčam každému kto je hladný po sebe. Prajem Vám priatelia dobrú chuť.“

Organizačné informácie:

Kde: Čajovňa Seishin, Žilina

Kedy: Štvrtky od 17.9.2020, 18:00 – 20:00

Pridať sa môžete kedykoľvek. 🙂

Vstupné: konzumácia čajíka + príspevok lektorovi vo výške, ako vnímate výmenu energie medzi Vami a lekorom

Kontakt: nika@vedomaskola.sk  , 0907 683 496

Web: www.vedomaskola.sk

FB: univerzita vedomeho zivota

Nika Laňková –  je učiteľkou v Univerzite vedomého života, kde vyučuje v 1. ročníku rozpoznania skutočnosti ako aj v semestri Duchovné Telo. Pôsobí aj ako vedúca tohto semestra. Venuje sa organizovaniu meditačných stretnutí po celom Slovensku. Je autorkou konceptu meditačno-zážitkových seminárov Zaži JA zameraných na prehĺbenie spojenia s našim zdrojom. Píše blog na svojej FB stránke Jaga – Žiarivá cesta k JA, kde zachytáva príbehy zo svojho života a poukazuje na aplikovanie náuky rozpoznania skutočnosti v praxi. Robí osobné konzultácie a sprevádza ľudí pri návrate k rozvážnemu spôsobu života.

Univerzita vedomého života – je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.