Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Náprava bludných duchov v rozvážnom vzťahu.

Prečo si s milovanou osobou nedokážem porozumieť, aj keď obaja vieme, že sa milujeme? Prečo ma ľudia, na ktorých mi záleží, dokážu najviac vytočiť? Ako to, že v zlomových situáciách padám do paralýzy a nedokážem vyjadriť, čo potrebujem? Prečo strácam ľudí, na ktorých mi záleží? Ako je možné, že sa ma dokáže zmocniť emócia natoľko, že konám nezmyselne a potom to ľutujem? Prečo mám občas chuť sa stiahnuť do klbka a mať od všetkých pokoj? Som nezrozumiteľný alebo ma okolie odmieta pochopiť? Prečo mám niekedy v komunikácii pocit, že buď šibe mne alebo sú šibnutí všetci ostatní? Čo to niekedy ľudí posadne, že reagujú tak prudko? Je možné, že za mojou prchkosťou sa skrýva niečo viac?

Ak Vás zaujali niektoré z uvedených otázok, pridajte sa k nám na cestu k ich odpovediam.
Naše osobnosti sú nepopierateľne jedinečnými kombináciami charakterových vlastností a vlôh. Tie sa však skrývajú pod silnejším diktátom výchovných vzorcov. Napriek tomu, že nás tieto vzorce majú viesť úspešným životom, práve ony sa často stávajú príčinou nášho utrpenia.

Práca so zanedbanými rodovými spormi, či baženiami podľa náuky nazvanej „Rozvaha vzťahu“, ktorej autorom je priamo lektor tejto dielne, ponúka výhodu tam, kde nám stroskotáva akýkoľvek pokus o zmierujúcu komunikáciu.
Pozrieme sa na svoju povahu cez vplyv vzorcov správania sa, ktoré sú založené na minulých krivdách a dlhoch. Vysvetlíme si základné vlastnosti prejavu dlhodobo neriešeného sporu alebo baženia rodu, ktorý prerástol do fenoménu „bludného ducha“. Tiež si ukážeme, ako toto zranenie odhaliť a začať ho naprávať.

Ste zvedaví, kam až môže dospieť posadnutosť „bludným duchom“?“ Chcete sa naučiť, ako sa jej vyhnúť alebo sa jej zbaviť? Láka vás ovládnuť svoju osobnosť naplno a zbaviť sa pocitu, že ste ovládaný?

Každý si z tohto zážitku môžeme vziať to, čo sa nám hodí…od hlbokého zážitku prekvapivého poznania, cez ozdravný proces uvoľnenia napätí z fóbií a strachu sa prejaviť až po vysokú náuku o vedomých rozvážnych vzťahoch, ktorá sa dá uchopiteľne aplikovať v bežnom živote.
Dielňou Vás bude sprevádzať priamo autor celistvej metódy „Rozvaha vzťahu“, tentokrát zameranou na „Nápravu bludných duchov“, leri Veleslav:

Bližšie informácie o lerim nájdete na: https://vedomaskola.sk/leri-svec-vyznanie/

Za koľko: 31 eur/osoba za priestor a administratívu
+
odmena lektorovi – odmenu lektorovi si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce

Zálohu vo výške 31 Eur je potrebné uhradiť do 12.6.2020 na číslo účtu: IBAN: SK9083300000002501132609

Záväzné prihlášky posielajte na mailovú adresu ivicka@vedomaskola.sk, obratom Vám zašleme podrobné informácie k tvorivej zážitkovej dielni.
Kontakt: 0948 668 993
Počet účastníkov je obmedzený.
Tešíme sa na Vás! 🙂