Loading Udalosti

Pochop svoje závislosti ako cestu k slobode

Pozývame vás na transformačný workshop zameraný na pochopenie a spracovanie závislostí ako takých.
Môže ísť o závislosť na partnerovi, partnerke, deťoch, rodičoch, drogách, jedle, sexu, práci, športe, internete atď. Pochopiť a zvedomiť si závislosť je veľkou školou v živote. Človek tak uvidí, kde môže zmeniť svoj postoj a tým aj celý svoj život. Ak si ho zmení dostane sa tak bližšie k vnútornému pokoju a rovnováhe.

Žijeme vo svete plnosti a mnohorakosti. Sme presycovaní a naše vnemy majú čo robiť aby dokázali zdravo filtrovať ten ruch a šum v našom okolí. Je dobré vedieť, čo nám vadí a čo sa nám páči, od toho sa vieme ďalej posúvať a vytvárať si prostredie, ktoré je pre nás vyživujúce. K tomu, aby sme sa posúvali je dôležité mať vôľu a odhodlanie niečo vo svojom živote aj urobiť.

Preto vás pozývame do kruhu zmeny. Kde Vám na vlastnej skúsenosti života ukážem niekoľko príkladov, ako sa dá pracovať so závislosťami. Prevediem vás spoločnou vedenou meditáciou vo všetkých rovinách, aby ste našli príčinu závislostí a ich následné slobodné uzdravenie. Je len na Vás ako budete žiť svoj život.

Sprevádzať stretnutím vás bude Braňo Rybička učiteľ, lektor v Univerzite vedomého Života.

Kde? Polyfunkčné centrum Mediahaus, Fraňa Mojtu 18, Nitra

www.mediahaus.sk

Kedy? 22.02.2019, v piatok, 17-21h

Koľko? 27,- eur. Zálohu 17,- eur poslať do 14.2.2019 na č.ú.: IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky meno a priezvisko s prihlásením na sústredenie.

Počet miest je obmedzený.

Viac informácií o lektorovi:

www.skolajednoty.sk