Nahrávam Udalosti

Drahí priatelia, študenti a všetci, ktorí chcete o sebe vedieť o niečo viac…

Srdečne Vás pozývame na  ďalšiu odbornú dielňu numerológie.

Numerológia je zábavnou a zaujímavou skratkou, cez ktorú vieme spoznať seba, porozumieť svojim blízkym a okoliu a tak jednoduchšie tvoriť harmonické vzťahy.

Cez čísla môžeme dostať odpoveď na otázky, ktoré si každodenne kladieme.

Prvá dielňa numerológie patrí energii čísel v nás. Téma zameraná na odhaľovanie nášho životného poslania, darov, talentov a našich zručností.  Druhá dielňa patrí energii čísel v živote a objasňuje naše plány v jednotlivých časových etapách nášho života;  čomu nás učia  ročné číselné vibrácie, aké príležitosti nám poskytujú témy deväťročných životných cyklov a ako nás na životnej ceste ovplyvňujú ešte ďalšie čísla, ktoré k nám postupne prichádzajú.

Tretia dielňa spája poznanie o sebe s tým, čo je pre nás najdôležitejšie a čomu túžime  porozumieť najviac.

Téma – vzťahy. 

Žijeme vzťahový život. Miera toho, ako rozumieme jeho dynamike a zákonitostiam energie v ňom, sa odzrkadľuje na našej spokojnosti v rodinnom, partnerskom živote, pracovných vzťahoch a v neposlednom rade na našom najintenzívnejšom vzťahu – k sebe samému.

Každý vzťah nás má naučiť tomu, čo v danej chvíli najviac potrebujeme. Vzťahy sú o interakcii nás s ostatnými ľuďmi, či už je to vzťah rodiča a dieťaťa alebo pracovný, či ide o vzťah partnerský alebo priateľský. Ich zmyslom je doplniť naše chýbajúce polia vzájomným učením, aby sme sa posúvali na rebríčku nášho osobnostného rozvoja vpred a smerovali k  šťastnej a vnútorne vyrovnanej harmonickej osobnosti, ktorá vyžíva svoj potenciál vo všetkých oblastiach.

Častokrát týmto vzťahovým lekciám nerozumieme a narážame hlavou proti múru. Nie sme šťastní a tápame v tom, čo nám tieto nezhody chcú povedať.

Hlavnými témami v tejto dielni sú harmónia mužskej a ženskej energie v nás a našich vzťahoch, ako to máme s hranicami, ktoré nás učia povedať situáciám áno a nie, s úctou, ktorú vieme prejaviť rodičom, partnerom, deťom a s tým súvisiace prijatie toho, kým sme.  Ale aj vášeň, sloboda, hojnosť a tvorivosť, ktorým sa vďaka emočnej stabilite vieme vo svojom živote venovať a zaujať tak svoje miesto aj v pracovnej oblasti.

 

Numerológia dokáže preložiť číselné formácie vzťahov do slovnej reči a poskytnúť nám tak kompas, vďaka ktorému si vieme zvoliť pre nás vhodnú cestu k želanému stavu.

 

Na tretej numerologickej dielni si posvietime na naše zrkadlo, ktorým sú vzťahy v takých otázkach, ako sú role v rodine, podvedomý výber partnera na základe polarít a duchovnej mriežky, role v kolektíve a kolobeh plynutia energie v rodinnom kruhu.

Áno, nemáme to všetci rovnako, inak povedané všetci sme jedineční.

Dá sa z nich vyčítať, prečo má niekto nevyčerpateľné množstvo energie a niekoho unaví poobedná prechádzka. A tiež, prečo niekto stále mešká a nerozumie tomu, prečo nevie dodržať slovo, ktoré dal….

V živote vie numerológia vyriešiť nespočetne veľa nezhôd vo vzťahoch k sebe a aj ostatným, tým, že vďaka číslam porozumieme tomu, ako sa ten druhý díva na to isté, čo my a z akého dôvodu nevidíme to isté.

Vďaka tomu vieme k nemu zvoliť vhodný prístup a harmónia vo vzťahoch nastane akoby automaticky.

Tvoriť harmonické vzťahy je oveľa jednoduchšie, keď poznáte seba a aj toho druhého.

Spoznajte sa cez svoje čísla, využívajte svoj potenciál naplno a lahoďte svojej jedinečnosti.

Poďte s nami do toho!

„Nádherné a hlavne užitočné informácie, ktoré mi do života vniesli omnoho viac pochopenia a aha efektov, ako žiť život v radosti a láske v mojom takmer 20 ročnom manželstve s dvomi nádhernými synmi, kde každý máme svoje poslanie jeden voči druhému . Toto pochopenie ma posunulo o veľký kusisko cesty dopredu a spolu so mnou aj mojich najdrahších. Veľká vďaka Iza, za to, čo robíš. Môžem len vrele doporučiť a to aj robím, kade chodím.“ Monika

Pre účasť na dielni odporúčame mať základnú orientáciu v pojmoch numerológie, nie je to však podmienkou. Každá dielňa má svoju samostatnú ucelenú štruktúru. Informácie o základných pojmoch môžete získať účasťou na opakovanej prvej dielni venovanej spoznávaniu seba, ktorá sa bude konať  21. marca 2021. Link a viac info nižšie

https://www.facebook.com/events/451079229412077

Spoznajme spolu vzťahový svet 🙂

Kedy: 28.3.2021 (nedeľa) od 10:00 do 15:00hod
Kde: online

Za koľko:  21 eur/osoba za administratívu + odmena lektorovi – odmenu lektorovi si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce

Záväzné prihlášky posielajte na mailovú adresu ivicka@vedomaskola.sk alebo sa registrujte cez túto udalosť.

Obratom Vám zašleme podrobné informácie k tvorivej zážitkovej dielni.

Kontakt: 0948 668 993
Tešíme sa na Vás!
Go to Top