Nahrávam Udalosti

Drahí priatelia, študenti a všetci, ktorí chcete o sebe vedieť o niečo viac
Srdečne Vás pozývame na druhú odbornú dielňu numerológie.

Numerológia je zábavnou a zaujímavou skratkou, cez ktorú vieme spoznať seba, porozumieť svojim blízkym a okoliu a tak jednoduchšie tvoriť harmonické vzťahy.

 Cez čísla môžeme dostať odpoveď na otázky, ktoré si každodenne kladieme.

 Na prvej odbornej dielni sme si povedali, čo nám do života priniesol náš dátum narodenia cez duchovnú numerologickú mriežku.

Odhaľovali sme životné poslanie, dary, talenty a zručnosti každého z nás.

Záver patril taoistickej numerológii a vzájomnému pôsobeniu piatich prvkov v pentagrame.

 A stihli sme mnoho ďalšieho a oveľa viac.

Ak chceme rozumieť nášmu životu komplexne, poďme sa pozrieť, čo všetko nás na životnej ceste ovplyvňuje z pohľadu numerológie.

Keď sa zamyslíme nad plynutím v prírode, všimneme si, že všetko sa opakuje v istých cykloch.

Rovnako je to aj v našom živote, prechádzame  rôznymi životnými obdobiami.

Numerológia počíta s osobnými ročnými vibráciami, ktoré začínajú našim narodením a trvajú 12 mesiacov. Pre každý rok je to jedno číslo, ktoré svojím energetickým pôsobením udáva vibráciu –  tému, v ktorej sa môžeme posunúť v našom živote ďalej.

Tak môžeme mať rok, ktorý praje rozvíjať sa v pracovnej oblasti a financiách, iný praje v osobnom a partnerskom živote, ďalší osobnostnému rozvoju. Z ďalšieho môžu vyplynúť skúšky, či vieme ľahko do svojho života prijať zmeny, byť samostatní alebo zodpovední, či ustrážiť si svoje hranice.

Osobné ročné vibrácie pôsobia v 9 ročných vibračných cykloch, z ktorých každý cyklus  udáva jednu hlavnú tému pre celé obdobie.

Toto poznanie si môžeme overiť na udalostiach predchádzajúcich rokov, ale zároveň ho  môžeme využiť na plánovanie našich aktivít, či už je to nové bývanie, štúdium, zmena práce, nadväzovanie vzťahov alebo čokoľvek iné,  tým, že využijeme potenciál, ktorý nám v jednotlivých rokoch prichádza do života.

Čo ďalej na nás pôsobí?

Pozrieme sa na vibráciu mena, ktorým nás denne oslovujú a to aký má vplyv na našu osobnosť.

Rovnako každý dátum, ktorý sa nachádza v kalendári, zobrazuje vibračnú konšteláciu, ktorá je naklonená istým udalostiam viac a istým menej. Ukážeme si, ako dni v kalendári čítať a  vyložiť význam čísel v nich.

Nie je prekážkou, ak ste sa nezúčastnili prvej odbornej dielne.

Témy, ktoré budeme preberať, sú zrozumiteľné aj bez predchádzajúcich numerologických znalostí a rovnako sa k jednotlivým informáciám z dátumu narodenia  čiastočne budeme vracať  a vysvetľovať ich hlbší kontext a súvislosti s novými poznatkami.

Spoznaním sa cez svoje čísla, môžete využívať svoj potenciál naplno.

Poďte s nami do toho 🙂

„Nádherné a hlavne užitočné informácie, ktoré mi do života vniesli omnoho viac pochopenia a aha efektov, ako žiť život v radosti a láske v mojom takmer 20 ročnom manželstve s dvomi nádhernými synmi, kde každý máme svoje poslanie jeden voči druhému . Toto pochopenie ma posunulo o veľký kusisko cesty dopredu a spolu so mnou aj mojich najdrahších. Veľká vďaka Iza, za to, čo robíš. Môžem len vrele doporučiť a to aj robím, kade chodím.“ Monika

A čo ochutnáte?

Numerologické rodinné konštelácie – energia čísel vo vzťahoch
Spoznaj seba cez čísla

1. Čo mi do života priniesla vibrácia môjho mena

2. Dátumy v kalendári a ich jedinečná vibrácia

3. Osobná ročná vibrácia

Kedy: 7.2.2021 (nedeľa) od 10:00 do 14:00hod
Kde:  online

Za koľko:  21 eur/osoba za priestor a administratívu + odmena lektorovi – odmenu lektorovi si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce

Záväzné prihlášky posielajte na mailovú adresu ivicka@vedomaskola.sk alebo sa registrujte cez túto udalosť.

Obratom Vám zašleme podrobné informácie k tvorivej zážitkovej dielni.

Kontakt: 0948 668 993
Tešíme sa na Vás!