Čo je príčinou, keď ja sa v živote ťažko brodím a ostatní si žijú s ľahkosťou? Odkiaľ sa berú bremená, ktoré si nesiem? Prečo práve ja musím mať život taký ťažký a prečo sa práve mne deje toto? Čo ma núti opakovať tie isté chyby? Aká pasca ma to drží v opakovaní tých istých vzťahov? Aká sila ma to zväzuje, čo ma núti motať sa stále dokola? Prečo si sám spôsobujem bolesť, aj keď o tom veľmi dobre viem? Prečo neviem povedať nie?

Čo mám spraviť aby som zastavil kolotoč a vydal sa smerom, pre ktorý sa slobodne a sám rozhodnem?

Ak Vás zaujali niektoré z uvedených otázok, pridajte sa k nám na cestu k ich odpovediam.

Naše telo má svoju pamäť. Napriek tomu, že nám to spôsobuje nemálo napätia v živote, my sme sa to rozhodli využiť pre liečivé procesy. Bude to práve telo, ktoré nám odhalí, kde a ako sa motáme, bolestivo si deformujeme naše vzťahy, kde si nedovolíme naplno oddať sa tvorivosti a úspechu v našej práci, kde sa obmedzujeme na zdraví. Telo má svoju pamäť. Tak, ako si zvyklo na základe nášho deformovaného obrazu o svete krívať, rovnako potom, ako ho vyrovnáme povedie nás k správnym a zdravým prístupom.

Na našej zážitkovej dielni budeme spolu tieto pokrivené postoje odhaľovať a učiť sa ich ihneď naprávať. Zároveň transformujeme túto nápravu aj do návodu komunikácie a prístupu k okoliu i v partnerstvách. Uvidíme priamo v akcii naše divadielka vzťahových manipulácií či už sme my tí hýbatelia alebo naopak sme len odovzdanými bábkami. Krok po kroku si ukážeme nápravu a priamo v dielni si ju aj vyskúšame. Prejdeme si cestou od odhalenia lipnutia, cez identifikovanie závislosti po vedomú tvorbu oddaného vzťahu, ktorý prináša osoh a posun nám, partnerom i celému okoliu.

Každý si z tohto zážitku môžeme vziať to, čo sa nám hodí…od láskavého hlbokého zážitku svojho tela, cez ozdravný proces uvoľnenia stuhnutí až po vysokú náuku o vedomých oddaných vzťahoch, ktorá sa dá uchopiteľne aplikovať v bežnom živote.

Dielňou Vás bude sprevádzať pohybová terapeutka a učiteľka UVŽ.

Žubra – Žubra prináša do univerzity vedomý pohyb, tanečnú terapiu a vedomú prácu s telom. Je učiteľkou II. semestra (Emočné Telo) a rovnako sa účastní výuky I.ročníka Rozpoznania skutočnosti. Spája svoje znalosti a skúsenosti somatického pohybu, tanečnej terapie s náukami Rozpoznania skutočnosti a tak sa stáva sprievodkyňou a poradkyňou rozvážnych vzťahov a žitia. Viac o Žubre na:  https://vedomaskola.sk/zubra-zubretovska/

Slovami Lektorky:

„Pohyb je pre mňa spojnicou môjho tela, mysle a duše. Telo v pohybe prezradí o mysli, či duši človeka skutočnosti, ktoré často nevie ani on sám. Preto je  výborným prostriedkom na čítanie ľudského vedomia a podvedomia, ale zároveň aj nástrojom, pomocou ktorého môžeme naše vedomie a podvedomie jemne pretvárať a meniť.“

KDE: ANIMA-centrum zdravia a pohybu, Blumentálska 3, Bratislava

KEDY:  5. apríla 2020, od 10:00 do 17:00 hod

CENA: 25€/za osobu za seminár, v tejto cene je zahrnuté: prenájom sály a administratívu

ODMENA LEKTORKE: predstavuje výšku odmeny, ktorú by ste sami očakávali, ak by ste odovzdali rovnaký výkon ako sprievodcovia.

INFO: Všetky ďalšie podrobné informácie obdržíte v spätnom emaily na Vašu prihlášku

PRIHLÁŠKA: Na dielňu je potrebné prihlásiť! Prihlásiť sa môžete:

• cez webový formulár vyššie,
  • emailom na adresu ivicka@vedomaskola.sk,
  • prípadne zaslaním smsky s Vašou mailovou adresou na 0948 668 993.

Po odoslaní Vám obratom prídu informácie a inštrukcie k rezervácií.

Tešíme sa na spoločné odhaľovania tajomstiev medziľudských vzťahov.