Loading Udalosti
This udalosť has passed.
Otvárame odbor Univerzity vedomého života, ktorý rozširuje zručnosti rozpoznania skutočnosti. Nový ročník sa otvára od septembra 2018. Škola je zameraná na obnovu prirodzených vlastností človeka a rozšírenie jeho potenciálu. Od duality až po jednotu, kde vedomosťami, pochopením a následnými praktickými skúsenosťami študenti zažívajú jednotlivé učenie a rozpamätávajú sa na svoje prirodzené sily.

Ročník je rozdelený na 10 stretnutí a dve časti. V prvom pol roku t.j. v 5-tich stretnutiach sa venujeme rozšíreniu vedomostí a základných znalostí. Vedomie sa očistí od nánosov, ktoré spôsobujú balast aby napojenie bolo čisté a jasné. V druhom pol roku sa venujeme praktickej práci s energiami a jej možnosťami. Prechádzame do rovín tzv. Zlatého Veku, kde sa vedomie posúva u každého individuálne. Je to postupný vzostup a nárast do vyšších rovín.
Pre pochopenie všetkých rovín je dôležitá pravdivá a úprimná cesta. Preto zdieľanie, rozprávanie a spoločné meditácie odhalia presne tie veci, ktoré sú pre jednotlivca a celok potrebné.

Pôsobím v oblasti osobného rozvoja, učenia a liečenia. Sprevádzam a inšpirujem ľudí na ich ceste životom. Poslanie, ktoré žijem mi ukazuje jasnú cestu vpred a dáva zmysel tomu čo a ako robím. Som zaň veľmi vďačný ako aj za všetkých ľudí, ktorých som na svojej životnej ceste stretol a stretnem.

Miesto školy bude vytvorené podľa počtu študentov a daného regiónu.

Záujemcovia nech sa ozvú do konca Augusta.

Viac informácií nájdete na stránke www.skolajednoty.sk alebo ma kontaktujte priamo mailom: branorybicka@gmail.com alebo na tč. 0949 502 174.