Loading Udalosti
This udalosť has passed.
Univerzita vedomého života  Vás pozýva na transformačný workshop zameraný na pochopenie a spracovanie závislostí ako takých. Môže ísť o závislosť na partnerovi, partnerke, deťoch, rodičoch, drogách, jedle, sexu, práci, športe, internete atď. Pochopiť a zvedomiť si závislosť je veľkou školou v živote. Človek tak uvidí, kde môže zmeniť svoj postoj a tým aj celý svoj život. Ak si ho zmení dostane sa tak bližšie k vnútornému pokoju a rovnováhe.

Žijeme vo svete plnosti a mnohorakosti. Sme presycovaní a naše vnemy majú čo robiť aby dokázali zdravo filtrovať ten ruch a šum v našom okolí. Je dobré vedieť, čo nám vadí a čo sa nám páči, od toho sa vieme ďalej posúvať a vytvárať si prostredie, ktoré je pre nás vyživujúce. K tomu, aby sme sa posúvali je dôležité mať vôľu a odhodlanie niečo vo svojom živote aj urobiť.

Preto vás pozývame do kruhu zmeny. Kde Vám na vlastnej skúsenosti života ukážem niekoľko príkladov, ako sa dá pracovať so závislosťami. Prevediem vás spoločnou vedenou meditáciou vo všetkých rovinách, aby ste našli príčinu závislostí a ich následné slobodné uzdravenie. Je len na Vás ako budete žiť svoj život.
Sprevádzať stretnutím vás bude Braňo Rybička učiteľ, lektor v Univerzite vedomého Života.

Kde? Mestské kultúrne stredisko,   Námestie slobody 1269/3 026 01 Dolný Kubín

Kedy? 26.10.2018 od 16:00 do 20:00

Za koľko? 19,- eur

Pre prihlásenie na workshop posielajte rezervácie do 20.10.2018 na mail: branorybicka@gmail.com. Počet miest je obmedzený. Viac informácií o akcii na tč. 0907497644 Dominika Belvočiková