Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Univerzita vedomého života a Centrum sebapoznania Harmónia Vás pozýva  na transformačný workshop zameraný na pochopenie a spracovanie závislostí ako takých. Môže ísť  o závislosť na partnerovi,  partnerke, deťoch, rodičoch, drogách, jedle, sexu,  práci, športe, internete  atď. Pochopiť a zvedomiť si závislosť je veľkou školou v živote. Človek tak uvidí, kde môže zmeniť svoj postoj a tým aj celý svoj život. Ak si ho zmení  dostane sa tak bližšie k vnútornému pokoju a rovnováhe.

Žijeme vo svete plnosti a mnohorakosti. Sme presycovaní a naše vnemy majú čo robiť aby dokázali zdravo filtrovať ten ruch a šum v našom okolí. Je dobré vedieť, čo nám vadí a čo sa nám páči, od toho sa vieme ďalej posúvať a vytvárať si  prostredie, ktoré je pre nás vyživujúce. K tomu, aby sme sa posúvali je dôležité mať vôľu a odhodlanie niečo vo svojom živote aj urobiť.

Preto vás pozývame do kruhu zmeny. Kde Vám na vlastnej skúsenosti života  ukážem niekoľko príkladov, ako  sa dá pracovať so závislosťami. Prevediem vás spoločnou vedenou meditáciou vo všetkých rovinách, aby ste našli príčinu  závislostí a ich následné slobodné uzdravenie. Je len na Vás ako budete žiť svoj život.

Sprevádzať stretnutím vás bude Braňo Rybička  učiteľ, lektor  v Univerzite vedomého Života.

Kde? Harmónia centrum sebapoznania, Hradbová 11, Košice

Kedy? 13.10.2018 od 13:00 do 17:00

Za koľko?  29,- eur

Pre prihlásenie na workshop posielajte rezervácie do 1.10.2018 na mail: branorybicka@gmail.com. Počet miest je obmedzený.

Viac informácií o lektorovi: http://vedomaskola.sk/brano-rybicka-vyznanie/

Print Friendly, PDF & Email

 

Prihlásenie na semináre a akcie


Súhlas dotknutej osoby podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a tiež zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 18/2018 Z. z. (v ďalšom len „Zákon“).Vyplnením a odoslaním formulára udeľujem Univerzite vedomého života, n. o., so sídlom Na kameni 1773/33, 911 01 Trenčín, IČO: 50364634, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. a vyššie spomenutého nariadenia EU  súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a evidenciou mojich osobných údajov uvedených v predmetnom formulári na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním mailu na info@vedomaskola.sk alebo vyplnením kontaktného formulára s uvedením odvolania súhlasu. Pre informácie o tom, akým spôsobom spracovávame Vaše údaje, prosím kliknite tu : OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV