Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.
Srdečne Vás pozývame na zážitkový víkend do penziónu na slnečnej stráni vo Vyhniach.

Život v partnerstvách môže mať rôzne podoby. Každá jedna prináša rôznorodosť a rozmanitosť, tak ako každý jeden človek je unikátny svojim vzhľadom, myslením, cítením a videním života v ktorom žije.

Posvätné nazeranie na život, mení partnerské tvorenie úplne od základov. Vnímať seba ako človeka a vedomého tvorcu, prinesie do každodennej spleti energií nové a nové možnosti, ktorými sa človek posúva vpred. V partnerskom súznení je to väčšej hĺbke a vzájomnej zhode všetkých charakterových čŕt a vlastností. Poznávať sa, prehlbovať, rozprávať, cítiť a vnímať seba a partnera/ku.

Poďme sa naučiť ako prehĺbiť tieto posvätné cnosti, cez zážitky, slová a zdieľanie v posvätnom kruhu.

Seminár je vhodný pre páry aj jednotlivcov.

Stretnutím Vás budú sprevádzať skúsení lektori:
Beáta Hlohovskáwww.vzajomnost.sk
etikoterapeutka, ktorá veľa rokov pomáha ľuďom, najmä na životných križovatkách nájsť samých seba, vnútorný pokoj, silu a zdravie. Sprevádza ženské kruhy, vedie liečivé ženské semináre a je spoluzakladateľkou a lektorkou Univerzity vedomého života www.vedomaskola.sk.

Braňo Rybička, človek, ktorý sa aj cez vzťahy celým svojim životom učí a posúva svoje skúsenosti vo viacerých projektoch, ako sú www.vedomaskola.sk , www.skolajednoty.sk. Napísal niekoľko kníh a sprevádza mužov v projekte Vedomý muž.

Kedy: 13-15.11.2020 od 17:00 v piatok do 14:00 v nedeľu

Cena: 200,- eur v cene je zahrnutá plná penzia, ubytovanie a lektorné

Kde: Penzión na slnečnej stráni, Vyhne 363

Rezervácie: tel. kontakt: 0905 334 129, info@naslnecnejstrani.sk