Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Transformačný seminár PREBUDENIE VEDOMEJ ŽENY je určený výhradne pre ženy a odohráva sa v malej skupinke. Seminár je čisto zážitkový! Žiadna teória, všetko si zažijte na vlastnej koži a výsledky budete teda cítiť hneď.

Ženský kruh vie byť nesmierne liečivý, ak sa v ňom stretnú vedomé ženy. Na seminári sa vydáme spolu na poznanie vašich skutočných prianí, no zároveň aj blokov, nezdravých presvedčení a vzorcov správania, ktoré vám bránia v ich naplnení.

Naučíte sa pracovať s vlastným telom, emóciami a dušou. Slovo transformačný je naozaj pravdivé /viď referencie účastníčok/.

Pochopíte, že vy samé máte svoje zdravie a život v svojich rukách a iba vy samé sa môžete rozhodnúť, čo s ním urobíte. Program semináru je zostavený tak, aby ste po odchode z neho vedeli pracovať nie len s fyzickým telom, ale aj s duševným a emočným a zároveň aby ste sa oslobodili od nezdravých pút, ktoré vás zväzujú.

Je možné, že prekročíte svoju komfortnú zónu, no väčšinou práve za ňou za nachádza ten poklad, ktorý celý život hľadáme!

ČO NÁS ČAKÁ NA SEMINÁRI:
–      výborná zdravá strava
–      cvičenie jógy
–      hlboké meditácie
–      aktivácia vedomej ženy – dievčatko, milenka, matka, Bohyňa
–      práca s vnútornym dieťaťom
–      práca s vedomou zdravou sexualitou
–      intuitívny tanec
–      uvoľňovanie potlačených emócií a práca s nimi (rôzne metódy)
–      uvoľňovanie a opúšťanie nezdravých vzorcov správania
–      satsang – zdieľanie v bezpečnom kruhu žien
–      Sananga ceremónia (prekvapenie)
–      a mnohé iné

LEKTORKA: Monika Balko

 

„Monika, patrí Ti veľké ďakujem. Dovolila si mi byť čímkoľvek, urobiť čokoľvek a necítiť pri tom pocit hanby… Dovolila si mi nahliadnuť do mojej podstaty, zaziť obe polarity samej seba, lebo aj to som ja.  Je krásne si dovoliť… Ďakujem Ti za tvoj individuálny prístup, za dôveru, za každé vypovedané slovo, za každý jeden okamih… Mám silu a nech ma tá sila sprevádza ďalším novým životom. Nech sa tak stane… Seminár Prebudenie vedomej ženy s Monikou odporúčam každej žene, ktorej duša volá po slobode a poznaní pravdy… Baby,choďte do toho “


Kedy? 7.-9.6.2019
Penzión Limba, Liptovsky Ján
Cena: 160 eur /ubytovanie, plna penzia, program/

 

Prihláška na seminár:

Print Friendly, PDF & Email

 

Prihlásenie na semináre a akcie


Súhlas dotknutej osoby podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a tiež zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 18/2018 Z. z. (v ďalšom len „Zákon“).Vyplnením a odoslaním formulára udeľujem Univerzite vedomého života, n. o., so sídlom Na kameni 1773/33, 911 01 Trenčín, IČO: 50364634, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. a vyššie spomenutého nariadenia EU  súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a evidenciou mojich osobných údajov uvedených v predmetnom formulári na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním mailu na info@vedomaskola.sk alebo vyplnením kontaktného formulára s uvedením odvolania súhlasu. Pre informácie o tom, akým spôsobom spracovávame Vaše údaje, prosím kliknite tu : OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV