Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Trasnformačný seminár PREBUDENIE VEDOMEJ ŽENY je určený výhradne pre ženy a odohráva sa v malej skupinke.

Ženský kruh vie byť nesmierne liečivý, ak sa v ňom stretnú vedomé ženy. Na seminári sa vydáme spolu na poznanie vašich skutočných prianí, no zároveň aj blokov, nezdravých presvedčení a vzorcov správania, ktoré vám bránia v ich naplnení. Naučíte sa pracovať s vlastným telom, emóciami a dušou a spoznáte silu zdravej stravy.

Pochopíte, že vy samé máte svoje zdravie v svojich rukách a iba vy samé sa môžete rozhodnúť, čo s ním urobíte. Program semináru je zostavený tak, aby ste po odchode z neho vedeli pracovať nie len s fyzickým telom, ale aj s duševným a emočným a zároveň aby ste sa oslobodili od nezdravých pút, ktoré vás zväzujú. Je možné, že prekročíte svoju komfortnú zónu, no väčšinou práve za ňou za nachádza ten poklad, ktorý celý život hľadáme.

 

ČO NÁS ČAKÁ NA SEMINÁRI:
– výborná zdravá strava
– cvičenie jógy
– hlboké meditácie
– aktivácia vedomej ženy – dievčatko, milenka, matka, Bohyňa
– práca s vnútornym dieťaťom
– práca s vedomou zdravou sexualitou
– intuitívny tanec
– uvoľňovanie potlačených emócií a práca s nimi (rôzne metódy)
– uvoľňovanie a opúšťanie nezdravých vzorcov správania
– satsang – zdieľanie v bezpečnom kruhu žien
– Sananga ceremónia (prekvapenie)
– a mnohé iné

Podrobný program nie je uvedený zámerne, zostáva prekvapením pre všetky zúčastnené! Čaká nás krásny víkend s veľmi bohatým programom!

Pre koho je seminár určený:

Pre ženu, ktorá chce byť vedomejšia. Pre ženu, ktorá sa cíti stratená v ktorejkoľvek oblasti svojho života. Pre ženu, ktorej chýba naplnenie v živote. Pre ženu, ktorá chce spoznať svoju silu a aj svoju zraniteľnosť. Pre ženu, ktorá chce začať žiť svoj život v plnom potenciáli. Pre ženu, ktorá chce žiť svoj život harmonicky a v zdraví. Pre akúkoľvek ženu. Ak cítiš volanie, ak ťa seminár zaujal, tak sa rozhodne prihlás.

Najbližší termín: 8.-10.3.2019

Variť pre vás bude: úžasná Deniska Jarábková (varí minimálne tak dobre ako ja a ešte lepšie :))

Cena: 160eur
V cene je zahrnutý celý program, plná penzia a ubytovanie.

Prihlášky: monika@cestapoznania.sk

Referencie:
„Seminár s Monikou bol určený pre malú skupinku žien. O to viac vynikol Monikin individuálny prístup a čas venovať sa každej z nás, našim otázkam, očakávaniam a príbehom. Celým seminárom sa niesla atmosféra intimity, porozumenia a dôvery. Moje doterajšie vedomosti sa na seminári ešte viac prehĺbili a odchádzala som obohatená o veľa nových a veľmi užitočných poznatkov, ktoré určite budem využívať (už som aj začala). Mimoriadne oceňujem celé vystavanie programu, ktorý gradoval, počnúc telom a cvičením, cez zdravú výživu až po duševné záležitosti. Monika nám venovala všetok čas (aj viac :)) a nikam nás nenáhlila. Každej téme sa venovala do hĺbky. Je vidno, že Mon je nielen profesionál, ale najmä ju jej práca napĺňa a predáva svoje skúsenosti a vedomosti ostatným s láskou, radosťou, úsmevom a s trpezlivosťou. Nesúdi nikoho a rešpektuje nás ženy také, aké sme. Po seminári som sa cítila absolútne výborne na tele i na duši, naplnená novými informáciami, zacvičila som si, vynikajúco sa najedla a tiež posunula opäť o kúsok ďalej. Bol to veľký zážitok!! Ďakujem ti veľmi pekne Mon!“ Janka

Seminárom vás bude sprevádzať Monika Balko:
Môj vlastný zdravotný stav ma doviedol pred rokmi k zdravej strave a duchovnému životu. Nevedeli mi pomôcť tí, ktorí by mali, tak som sa rozhodla vziať život do vlastných rúk a hľadať inú cestu než komerčnú. Fascinovalo ma, ako čo i len malé zmeny v mojom životnom štýle dokážu prinášať obrovské zmeny v mojom živote. A samozrejme pozitívne. Moje fyzické telo sa uzdravovalo, moja duša nachádzala pokoj a jednotu. Tak som sa rozhodla ponoriť do tajov výživy a duchovna hlbšie. Na svojej ceste som spoznala množstvo úžasných učiteľov, vyskúšala si a naučila sa veľa terapeutických metód liečenia, navštívila množstvo ženských kruhov a seminárov. Dnes mením životy iných ľudí. Kedysi moje hobby, no dnes moja práca. Jedna z hlavných zásad v mojej práci je individuálny prístup a komplexný pohľad na človeka. Každý z nás je úplne iný a to čo je dobré pre jedného, nemusí byť dobré pre druhého. Neexistuje jednotná strava pre ľudí, či jednotná terapia. Spojenie výživy, pohybu a duchovna vytvorilo jeden krásny koncept. Koncept terapeuta, ktorý rieši veci komplexne – mňa.

viac podrobností na http://www.cestapoznania.sk/prebudenie-vedomej-zeny/

Print Friendly, PDF & Email

 

Prihlásenie na semináre a akcie


Súhlas dotknutej osoby podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a tiež zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 18/2018 Z. z. (v ďalšom len „Zákon“).Vyplnením a odoslaním formulára udeľujem Univerzite vedomého života, n. o., so sídlom Na kameni 1773/33, 911 01 Trenčín, IČO: 50364634, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. a vyššie spomenutého nariadenia EU  súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a evidenciou mojich osobných údajov uvedených v predmetnom formulári na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním mailu na info@vedomaskola.sk alebo vyplnením kontaktného formulára s uvedením odvolania súhlasu. Pre informácie o tom, akým spôsobom spracovávame Vaše údaje, prosím kliknite tu : OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV