Nahrávam Udalosti

KRIVDY AKO DLHY, odborná dielňa s Lerim

Zvykli sme si na to, že žitie na dlh považujeme za prirodzené. Táto rakovina duše presiakla aj do hmotnej podoby a dnes sa človek bez úveru alebo iného spôsobu zadĺženia považuje za čosi výnimočné alebo dokonca za nenormálne. Nie je teda prekvapením, že aj naše vzťahy sú zakladané na dlhoch. Zúčastnené strany prepadávajú do pasce vzájomných závislostí a pokračujú v živení pocitov krívd pod rúškom hesla: „Tak to predsa bolo odjakživa!“ Dlhoročné útrpné spojenia zo zvyku, založené na požiadavkách a vydieraní, ktoré pomaly citovo upadajú sú kladené za vzor a vo vášnivých premrštených prepojeniach s krátkou trvácnosťou hľadáme únik z bezútešnej reality…alebo nie?

Ako má vyzerať správna družka a čo je úlohou správneho druha? Ma partnerstvo pravidlá, ktoré si treba vopred dohodnúť alebo sa máme oddať bezpodmienečnej láske? Je lepšie vstupovať do vzťahu bez očakávaní alebo naopak, mať jasno, čo od partera/ky vlastne chcem? Čo mám právo si vo vzťahu pýtať a na čo právo nemám? Do akej miery mám vo vzťahu vyhovieť a kde je hranica môjho prispôsobovania sa? Dá sa žiť vo vzťahu bez podmienok a aký to má potom zmysel? Kedy vzniká záväzok a ako ho správne rozviazať?

Radi by sme vám predstavili skutočný stav, ktorý v súčasných vzťahoch zažívame bez posúdenia, či je to správne alebo nie. Zároveň vyjadríme ponuku iného modelu vzájomných prepojení a pokúsime sa navrhnúť cestu, ako sa k nemu dostať. Vzťah si totiž môžeme naplno užívať aj keď je poznačený počiatočnou krivdou. Nezabudnime však hlavne v tejto dobe, že aj vzťahy bez krivdy alebo dlhu majú svoj posvätný zmysel a je o čo stáť.

Máte chuť sa dozvedieť viac?

Pozývame všetkých, ktorý pocítili hlad po obohacujúcich vedomostiach na vzdelávacie stretnutie v dielni, ktorej majstrom je Leri, sprievodca skrytými svetmi vzorcov mysle, jej lipnutí a závislostí ako i schopnosti slobodne rozhodovať. Veríme, že jeho poznatky a skúsenosti vám budú pevným odrazovým bodom k vlastnej náprave, či nadstavbe kvality vašich vzťahov.
Bližšie informácie o lerim nájdete na:
https://vedomaskola.sk/leri-svec-vyznanie/

Kedy:         25.apríl 2021 (nedeľa) od 9:00 do 19:00hod
Kde:           online (link na dielňu pošleme prihláseným účastníkom do mailu)
Za koľko:  21 eur/osoba za administratívu + odmena lektorovi – odmenu lektorovi si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce
Záväzné prihlášky posielajte na mailovú adresu ivicka@vedomaskola.sk alebo
https://vedomaskola.sk/
obratom Vám zašleme podrobné informácie k tvorivej zážitkovej dielni.
Kontakt: 0948 668 993
Tešíme sa na Vás!
Go to Top