Nahrávam Udalosti

Štyri polia zodpovednosti
odborná dielňa

Ako to v zdravom vzťahu funguje?

Kto má robiť to, či ono?

Prečo sa furt dookola vadíme za tie isté veci??

Prečo nám to nefunguje?

Trápia Vás a Vášho partnera tieto otázky?

Nech sa páči, ponúkame Vám návod, ako sa konečne dohodnúť a fungovať s ľahkosťou…

Môžeme sa stretávať s domnienkou, že v partnerstve máme prebrať zodpovednosť za celú rodinu, ktorú vytvoríme. To je veľká výzva! Kto sa jej postaví: ja, ty, my? Napriek tomu sa šíri zvesť o tom, že prílišné sebavedomie neprospieva partnerstvu. Dokonca sa dá zachytiť predsudok, že „silná žena“ chlapov odrádza, či chlap, ktorý je schopný postarať sa o všetko sám, už ženu nepotrebuje. Veľmi neopatrne zaobchádzame so slovami a s ich pravým významom. Chceme vás ubezpečiť, že sila osobnosti, sebavedomie a schopnosť zaopatriť sa, sú pre vzťah veľmi silnou a efektívnou podporou, ktorá prispieva k jeho trvácnosti. Je však nutné pristúpiť k týmto cnostiam z úplne iného uhla pohľadu, na aký sme doteraz boli zvyknutí.
Je možné zodpovedať za partnera? Mám dovoliť obmedziť vlastnú slobodu v rozhodovaní, ak chcem žiť v partnerstve? Existuje vôbec niečo také ako „spoločná zodpovednosť“ za rodinu? Čo má v rodine robiť správny muž a ktoré úlohy patria správnej žene? Je to vôbec vhodné pasovať sa v rámci vzťahu do nejakej role? Koľkokrát sme sa pristihli pri myšlienke, že správni chlapi/ správne ženy vymreli alebo sú zadaní/é? Je dôležité mať jasnú predstavu o tom, ako by mal náš/a partner/ka vyzerať, či aké by mal/a mať vlastnosti? Čo je zdravé očakávať od partnera/ky a čo je už nadmieru?
Udržiavať vzťah, ktorý je založený na vzájomnej závislosti v chorobe, túžbe, či strachu je nevyhnutnosť ako visieť na barle 😊. Tam presakujú iné princípy komunikácie a nemôžu byť vzorom pre vedomú oddanosť.
Preto vám na našej odbornej dielni chceme zamerať pozornosť na ZDRAVÉ prepojenie rovnocenných bytostí. Udržať naplňujúce spojenie pri plnej sile vlastnej osobitosti je umenie vybrať si správneho človeka, ktorý k nám zapadne na správnych miestach a v správnom čase. Pokúsime sa vám k tomuto umeniu ukázať zopár úvodných návodov. Zaujali sme vás?

Pozývame všetkých, ktorý pocítili hlad po obohacujúcich vedomostiach na vzdelávacie stretnutie v dielni, ktorej majstrom je Leri, sprievodca skrytými svetmi vzorcov mysle, jej lipnutí a závislostí ako i schopnosti slobodne rozhodovať. Veríme, že jeho poznatky a skúsenosti vám budú pevným odrazovým bodom k vlastnej náprave, či nadstavbe kvality vašich vzťahov.
Bližšie informácie o lerim nájdete na:
https://vedomaskola.sk/leri-svec-vyznanie/

Kedy: 16.január 2021(sobota) od 9:00 do 19:00hod
Kde: online (link na dielňu pošleme prihláseným účastníkom do mailu)
Za koľko: 21 eur/osoba za administratívu + odmena lektorovi – odmenu lektorovi si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce
Záväzné prihlášky posielajte na mailovú adresu ivicka@vedomaskola.sk alebo
https://vedomaskola.sk/
obratom Vám zašleme podrobné informácie k tvorivej zážitkovej dielni.
Kontakt: 0948 668 993
Tešíme sa na Vás!