Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

TRI OBDOBIA TVORIVÉHO VZŤAHU, odborná dielňa s Lerim

Aj samostatní jedinci môžu vytvoriť pevné zväzky.

Sloboda nie je prekážkou vzťahu a nezávislosť neoslabuje vzťah.

Jestvuje domnienka, že pevnosť zväzku sa meria silou emócií, ktoré vzájomne zažívame v prítomnosti toho druhého. Dokonca, že keď emócie presahujú osobný styk a naša myseľ je ponorená do obrazu blízkeho a telo z toho obrazu prežíva eufóriu, jedná sa o skutočnú lásku, či osudové spojenie. Súčasný svet úplne podľahol emóciám a pomýlil si ich s láskou a bažiace ošiale nazýva srdcom. Rozvaha je spútaná v chladivej cele pre odsúdencov. Rozum sa pokúša bojovať, no je v menšine.

Kam sa vytráca tá intenzívna láska, ktorú sme cítili na začiatku? Prečo sa ten partner/ka tak strašne zmenil/a, odkedy sme sa vzali? Prečo ma priťahujú iní, keď som v mojom vzťahu šťastná/ý? Čo spôsobilo, že som sa začal/a vo vzťahu nudiť? Načo mi je vlastne partner/ka, keď sa viem o seba postarať? Má zmysel dlhotrvajúci vzťah alebo je vhodnejšie striedať partnerky/ov? Dá sa vôbec s niekým prežiť celý život? Ak sa stratil počiatočný zmysel zväzku, má význam ešte pokračovať?

Chceme Vás uviesť do vhľadu, kde emočné vzplanutie je len jednou z troch etáp každého vzťahu. Nesporne je krásne si ho užívať, no vzťah nám z toho  rásť nebude. Pokiaľ chceme v našich vzťahoch skutočne tvoriť niečo, čo presahuje naše osobnostné možnosti a povzniesť sa nad sebecké koristníctvo, je dobré poznať prirodzený vývoj spájaní i odpájaní. Je dôležité vedieť, že po zamilovanosti prichádza oddanosť a tá tiež dokonáva, pričom to nie vždy musí znamenať rozchod. V každej etape sú dôležité iné princípy a keď si ich nepopletieme, môžeme budovať tak pevné a tak trvácne prepojenia, aké si sami vyberieme.

Zaujali sme vás?

Pozývame všetkých, ktorý pocítili hlad po obohacujúcich vedomostiach na vzdelávacie stretnutie v dielni, ktorej majstrom je Leri, sprievodca skrytými svetmi vzorcov mysle, jej lipnutí a závislostí ako i schopnosti slobodne rozhodovať. Veríme, že jeho poznatky a skúsenosti vám budú pevným odrazovým bodom k vlastnej náprave, či nadstavbe kvality vašich vzťahov.
Bližšie informácie o lerim nájdete na:
https://vedomaskola.sk/leri-svec-vyznanie/

Kedy:         7.marec 2021 (nedeľa) od 9:00 do 19:00hod
Kde:           online (link na dielňu pošleme prihláseným účastníkom do mailu)
Za koľko:  21 eur/osoba za administratívu + odmena lektorovi – odmenu lektorovi si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce
Záväzné prihlášky posielajte na mailovú adresu ivicka@vedomaskola.sk alebo
https://vedomaskola.sk/
obratom Vám zašleme podrobné informácie k tvorivej zážitkovej dielni.
Kontakt: 0948 668 993
Tešíme sa na Vás!

Go to Top