Pozývame Vás na otvorenú besedu do Košíc, kde sa porozprávame o Hodnote človeka a jeho postate. Ak sa odhodláme spoznávať a nachádzať to kým naozaj sme. Všetky okolnosti sa poskladajú presne tak, ako je to pre nás potrebné. Nastane súhra a súlad vo všetkom čo sa nám deje. Tým sa posunieme bližšie k podstate a vlastnej hodnote.

Prečo zabúdame na to kto sme? Ako sa navrátiť k svojej podstate? Aj o tom sa porozprávame na besede v krásnych priestoroch centra Harmónia.

Počas besedy Vás bude sprevádzať učiteľ Univerzity vedomého života Braňo Rybička, ktorý pôsobí v oblasti sebapoznania, liečenia, zdravého spôsobu myslenia už takmer desať rokov, napísal niekoľko kníh a množstvo článkov, jeho krédom je miluj život a život ťa bude milovať navždy.

Počas stretnutia bude predstavené štúdium na Univerzite vedomého života.

Miesto: Harmónia – centrum sebarozvoja, o.z. Hradbová 11, Košice
Kedy: 25.9.2020 o 18:00

Koľko: 5,- eur

ONLINE: Uhraďte čiastku 5,- na IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 so svojou mailovou adresou a názvom udalosti najneskôr do 23.9.2020, následne Vám pošlem link s prihlásením na besedu.

Rezervujte si svoje miesto na: brano@vedomaskola.sk

Viac informácii nájdete na www.vedomaskola.sk