Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Univerzita vedomého života a Naša čarovňa Vás pozývajú na besedu s Braňom Rybičkom. Témy večera vám ozrejmia pohľad do súzvukov a ladnosti našich spoločných životov. Otvoríme posvätné múdrosti a nazrieme do tajov jednoduchosti.

Povieme si o strachu, závislostiach a ich rôznych formách a ceste ako ich pochopiť.  Pozrieme sa hlbšie do podstaty týchto energií a čo je ich úlohou. S láskou prejdeme k ceste slobody a večer ukončíme tichou meditáciou.

Pred začatím besedy bude podávaná výborná vegánska večera, ktorá je v cene.

Kde? Naša Čarovňa, Šrobárová 1, 91701 Trnava

Kedy? 19.10.2018 o 17:30

Za koľko? 8,- eur vrátane večere

Viac o lektorovy: https://vedomaskola.sk/brano-rybicka-vyznanie/

Print Friendly, PDF & Email

 

Prihlásenie na semináre a akcie


Súhlas dotknutej osoby podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a tiež zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 18/2018 Z. z. (v ďalšom len „Zákon“).Vyplnením a odoslaním formulára udeľujem Univerzite vedomého života, n. o., so sídlom Na kameni 1773/33, 911 01 Trenčín, IČO: 50364634, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. a vyššie spomenutého nariadenia EU  súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a evidenciou mojich osobných údajov uvedených v predmetnom formulári na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním mailu na info@vedomaskola.sk alebo vyplnením kontaktného formulára s uvedením odvolania súhlasu. Pre informácie o tom, akým spôsobom spracovávame Vaše údaje, prosím kliknite tu : OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV