Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.
Zdieľanie vlastných hraníc s niekým iným vo vzťahu je zručnosť v našej dobe silne podceňovaná. Stanovovať si hranice je jedna vec, ale vedieť zadávať pravidlá pre užívanie priestoru nimi vzniknutého je zasa nová kapitola vedomostí. Možno vás to prekvapí, ale za neschopnosťou spravovať si vlastný súkromný priestor stojí vysoký podiel rozchodov inak veľmi tvorivých a funkčných vzťahov. Preto si myslíme, že je ozaj viac ako vhodné tejto náuke sa venovať s plnou pozornosťou.
Mám právo na súkromie, ak som súčasťou rodiny? Čo to vlastne v praxi znamená vytvoriť si čas pre seba? Musí moje súkromie obmedzovať blízkych a naopak? Kedy mám právo na vlastné pravidlá a kedy je čas stavať vzťah na kompromisoch? ČO je to vlastne oddanosť? Do akej miery sa mám odovzdať vedeniu a do akej miery si ustáť to vlastné? Kedy je čas na rozchod a kedy to ešte stojí za pokus?
Súkromný priestor je ako pevná pôda pod nohami. Pokiaľ sa nemáme o čo oprieť, nemôže sa nám dariť sústrediť sa na smer pohybu. Strácame sa len v snahe udržať sa na nohách. Preto nedokážeme byť spoľahlivými partnermi, o ktorých sa dá oprieť a dokonca ani oporu nedokážeme prijímať.
Pozývame vás na odbornú dielňu, kde sa aj  pomocou zážitku zoznámite s vlastnými potrebami súkromia. Sami si môžete overiť, či sa nimi izolujete od svojho okolia, či sa naopak strácate v moci vonkajších vplyvov, pretože žiadne súkromie nemáte alebo si len uvedomíte, že si máte pozorne vybrať takého partnera do vzťahu, ktorý dokáže vaše súkromie rešpektovať.
Dielňou vás bude sprevádzať majster tvorivej komunikácie.
Leri – sprievodca citovým poľom. Znalec vzorcov osobnosti, ktorý vám pomôže uvedomiť si a pomenovať vaše prirodzené postoje a prepojiť ich s novými poznatkami o právach na súkromie v každodenných vzťahoch.Bližšie informácie o lerim nájdete na:

Kedy: 29. november 2020(nedeľa) od 9:00 do 19:00 hod
Kde: online (link na dielňu pošleme prihláseným účastníkom do mailu)

Za koľko:  21 eur/osoba za priestor a administratívu + odmena lektorovi – odmenu lektorovi si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce

Záväzné prihlášky posielajte na mailovú adresu ivicka@vedomaskola.sk alebo
https://vedomaskola.sk/event/

obratom Vám zašleme podrobné informácie k tvorivej zážitkovej dielni.
Kontakt: 0948 668 993
Tešíme sa na Vás!