Nahrávam Udalosti

Umenie Odpúšťať

 

V dobe ktorej sa nachádzame je odpúšťanie skutočne umením. Veľa vecí sa tak rýchlo mení, a to čo platilo včera už dnes takmer nemá význam a my sa musíme s týmito  zmenami vedieť zladiť. Naša myseľ, tak nefunguje. Ona udržuje staré myslenie v domnienke, že to čo bolo včera bude fungovať navždy a nijako inak. Opak je však pravdou a jediné, čo nám dáva istotu je prítomnosť toho čo je.

Počas seminára si prejdeme rôznymi technikami, meditačnými zručnosťami, hlbšie pochopenie a uchopenie mysle, tela a vedomia.  Vysvetlíme si  zmysel odpúšťania a následné prepísanie starých vzorcov, ktoré  už nebude také ťažké. Svojou vôľou a vytrvalosťou sa nám to bude dariť oveľa jednoduchšie. Naučíme sa skutočne odpúšťať.

Témy stretnutia:

– Vplyv negatívnych myšlienok a emócií na náš organizmus

–  Biológia odpúšťania

–  Zranenia z detstva

–  Techniky odpúšťania

–  Princípy a systém  odpúšťania

–  Prepis  starých vzorcov

–  Úloha a vplyv  lásky v procese odpúšťania

–  Odpúšťanie v praxi

–  Sila zodpovednosti

 

Počas semináru vás budú sprevádzať

Vierka Varšová –  vzťahový kouč, konzultantka psychosomatiky, numerologička, venuje sa mentálnej a emočnej hygiene a vzťahom. Pomáha ľuďom, ktorí sa ocitajú v náročných životných situáciách, nerozumejú sami sebe, boria sa so zdravotnými  problémami alebo nezdravými vzťahmi,  je autorka knihy Ako som našla svoje druhé Ja a organizátorka kurzov Ženy v Raji.

Braňo Rybička – učí na Univerzite vedomého života, pôsobí v oblasti sebapoznávania, liečenia, zdravého spôsobu myslenia, je autor niekoľkých kníh a množstva článkov a videí.

 

Kedy: 8-10.10.2021 stretávame sa v piatok od 17:00 a končíme v nedeľu cca o 14:00.

Koľko: 199,- eur v cene je ubytovanie, plná penzia a plná pozornosť dvoch lektorov. Pre registráciu pošli 99,- eur na čú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428 do poznámky daj svoje meno.

Kde: Hotel Raj, Dedinky Dobšinská Maša 73