Táto udalosť už prebehla.

Pozývame vás na víkendové semináre pre ženy v prekrásnej prírode Štiavnických vrchov s etikoterapeutkou Beátou Hlohovskou, ktorá už 25 rokov pomáha ľuďom na ceste k liečeniu a sebaspoznaniu. Poznáte ju zo spolupráce s Adelkou Banášovou Vinczeovou. Sprevádza spolu s lektorkou ženských kruhov Kristínou Dubajovou.

„Žena,ktorá nájde seba samú, stáva sa samostatná, dôstojná, vnímavá svojej hodnoty, prestáva byť odkázaná na hodnotenie a pozornosť okolia. Vnútorná sloboda jej umožňuje nadviazať a žiť plnohodnotný partnerský život.“

Archetypy s ktorými budeme na jednotlivých víkendoch pracovať, sú základné PRA- sily, vďaka ktorým naše vedomie nachádza smer a prístup k hlbším pravdám nášho sveta. Sú súčasťou každej ženy. Na základe archetypov v sebe môže žena identifikovať, ktoré črty, vlastnosti sú v jej živote zdravo rozvinuté a ktoré sú naopak potlačené, alebo sa im nedostáva dostatok priestoru. Táto cesta pomáha zvedomiť miesta v nás, ktoré potrebujú pozornosť, aby boli vytiahnuté na svetlo vedomia a tak staré zranenia preliečené, prijaté a teda uzdravené.

Ženský kruh to je bezpečie, to je výživa pre našu dušu, posilnenie a podpora, tak aby sme mali z čoho rozdávať pre svoje deti, rodiny, partnerov, prácu…Tanec, divoký aj nežný, a práca s telom je oslobodzujúca a navracia nás ku kontaktu so životom samotným. Víkendové semináre ponúkajú väčší priestor na hlbokú transformačnú cestu do hlbín vlastnej duše, aby sme nakoniec vyšli premenené do krásy a vitality tela, a svetla vedomia.

Tak nastúp na svoju cestu VEDOMÁ ŽENA!

Organizačné info:
Miesto: Penzión na Slnečnej stráni, Vyhne
Cena za jeden víkend (ubytovanie, strava a lektorné) : 190.-eur
– dá sa prihlásiť na samostatný víkend, alebo na celý cyklus víkendov
Prihlášky: tel. kontakt: 0905 334 129, info@naslnecnejstrani.sk

Vedomá žena
Termíny a témy víkendových seminárov pre rok 2020:

• 24.- 26. Január 2020 – Vedomé partnerstvo (zmiešaná skupina s mužmi z výcviku Vedomý muž s lektorom Braňom Rybičkom)
  • 13. – 15. Marec 2020 – Panna, Deva – Vstup na cestu ženy- Panna – Liecenie prvej menštruácie a zranení vnútorného dieťaťa
  • 24. – 26. Apríl 2020 – Milenka – prijatie tela, zmyselnosť, sexualita, partnerstvo, plodnosť
  • 14. – 16. August 2020– Matka – liečenie zranení súvisiacich s materstvom, vzťahu s matkou, témy vedomého rodičovstva
  • 7. – 16. september 2020– pobyt pri mori pre ženy- Chorvátsko Info a prihlášky na: dukattravel@gmail.com, 0917 451 643
  • 23. – 25. október 2020 – Vedma – prijatie starnutia, smrť a znovuzrodenie, hlboká múdrosť, skúsenosti, vnútorný pokoj
  • 27. – 29. november – Kráľovná- oslava cesty ženy a obrad zámeru na rok 2021

Lektorky:

Beáta Hlohovská, www.vzajomnost.sk

etikoterapeutka, ktorá veľa rokov pomáha ľuďom, najmä na životných križovatkách nájsť samých seba, vnútorný pokoj, silu a zdravie. Sprevádza ženské kruhy, vedie liečivé ženské semináre a je spoluzakladateľkou a lektorkou Univerzity vedomého života www.vedomaskola.sk.

Kristína Dubajová , www.arunka.sk
sprevádza ženské kruhy a prechodové obrady pre ženy, semináre o tajomstvách ženského lona a potenciály menštruačného cyklu. Venuje sa aj tehotným ženám, maminkám po pôrode, bábätkám a deťom. Sprevádza ročnou školou kňažiek Živeny. Zložila a naspievala liečivé piesne z hlbín ženskej duše, ktoré vyšli na CD Kolo roka a CD Kolo života. www.koloroka.sk