Táto udalosť už prebehla.

Pozývame Všetkých Mužov, ktorí hľadajú svoju cestu, aby sa naplno mohli prejaviť v tomto svete.

Čo prináša projekt Vedomý muž:

Počas série víkendov sa stretnete so sebou samým. S najhlbšími strachmi a nevypovedanými vecami. Dostanete sa na koreň veci. Vyliečia sa staré zranenia a obnoví sa zdravé sebavedomie. Ukážeme si vo veľa prípadoch ako zmeniť myslenie a pochopiť svoje slabosti a urobiť z nich silný základ tvorcu. Podporíme sebadôveru a silu zodpovednosti. Cez vlastné pochopenia, zdieľania, vedomosti a zážitky nájdeme vnútorné poznanie, ktoré nám ukáže svoje miesto v tejto dobe.

Po stáročia sa muži vyberali na lov a do bojov. Chodili a porovnávali svoju silu a dokazovali mužnosť. Dnešná doba je iná. Nie sú potrebné dobývania okolitých zemí. Nie je potrebné loviť a bojovať o prežitie. Boj ako taký pomaly končí a nastáva väčšia forma zdieľania a vzájomnej podpory.

Niektorí z nás sa posunuli do takej miery, že im starý spôsob myslenia, žitia a bytia nedáva zmysel. Poniektorí z nás chodia naďalej do prác, ktoré nás až tak nebavia, no prinášajú nám obživu pre naše rodiny.

Chceme byť lepšími v partnerstvách alebo hľadáme ideálnu ženu pre spolužitie. V kruhu si rozoberieme podstatu partnerstiev ako takých a prehĺbime ich dôležitosť.
Všehochuť života nám ukazuje svoje bezhraničné možnosti. Jedinou obmedzujúcou sme my samy vo svojej nevedomosti a strachu. Poďme sa preklenúť do aktívneho tvorenia a akcie, ktorá chce odhodlanie a sebadôveru konať.

Vedomý muž je činný, aktívny mierotvorca, ktorý preniká do vecí a stáva sa vykonávateľom ich podstaty. Svojou silou mení veci a prináša nové do rodiny, partnerstiev, pracovných aj priateľských vzťahov.

2.Stretnutie MÚDROSŤ

17-19.7.2020

Víkendom Vás sprevádza Valerian Leri Švec a Braňo Rybička

Miesto: Penzión na Slnečnej stráni, Vyhne

Múdrosť – kvalita, ktorej sa musíme učiť. Otvoriť sa jej a nájsť jej podstatu dáva mužovi rozvahu. Pokoj v rozhodovaní a následnom správnom konaní.

Zážitkové cvičenia pre podporu a nájdenie správneho postoja v živote. Prepojenie s múdrosťou ako takou. Jej kvalitu a silu, ktorá pomáha žiť správny život budeme objavovať formou výpravy za odpoveďami na nasledovné otázky:

– Ako vznikajú pravidlá a čo sú to pravidlá
– Rozpoznávanie pravidiel
– Čo je to spravodlivosť
– Tvorba spravodlivého života
– Spravodlivý postoj k pravidlám

Hravým zážitkom sa úplne vážne postavíme do pevného postoja spravodlivého muža. V pohybe mysle i tela v sprievode skúseného harcovníka, ktorého múdrosť budete môcť overiť priamo tvárou v tvár.

Stretnutiami nás budú sprevádzať muži (a v jednom stretnutí aj ženy), ktorí posunuli svoje životy a dokázali prijať jeho výzvy. Kráčajú naďalej v zmenách a posúvajú svoje hranice k pravej skutočnosti.

Iniciátorom vedomého muža je Braňo Rybička učiteľ, sprievodca, spisovateľ, otec, priateľ, človek, ktorý miluje život.
www.skolajednoty.sk https://vedomaskola.sk/brano-rybicka/

Leri Švec učiteľ, liečiteľ, terapeut, celiteľ a sprievodca osudom.

Za koľko: Cena za jeden víkend je 199,- EUR. Pre prihlásenie posielajte zálohu 72,- EUR s vaším menom na č.ú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428

Storno podmienky:

V prípade neúčasti sa storno poplatky účtujú nasledovne:

V prípade storna do 7 dní pred začatím akcie, prepadá 100% zálohy

V prípade storna do 14 pred začatím akcie, prepadá 50% zálohy