Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Pozývame Všetkých Mužov, ktorí hľadajú svoju cestu, aby sa naplno mohli prejaviť v tomto svete.

Čo prináša projekt Vedomý muž:

Počas série víkendov sa stretnete so sebou samým. S najhlbšími strachmi a nevypovedanými vecami. Dostanete sa na koreň veci. Vyliečia sa staré zranenia a obnoví sa zdravé sebavedomie. Ukážeme si vo veľa prípadoch ako zmeniť myslenie a pochopiť svoje slabosti a urobiť z nich silný základ tvorcu. Podporíme sebadôveru a silu zodpovednosti. Cez vlastné pochopenia, zdieľania, vedomosti a zážitky nájdeme vnútorné poznanie, ktoré nám ukáže svoje miesto v tejto dobe.

Po stáročia sa muži vyberali na lov a do bojov. Chodili a porovnávali svoju silu a dokazovali mužnosť. Dnešná doba je iná. Nie sú potrebné dobývania okolitých zemí. Nie je potrebné loviť a bojovať o prežitie. Boj ako taký pomaly končí a nastáva väčšia forma zdieľania a vzájomnej podpory.

Niektorí z nás sa posunuli do takej miery, že im starý spôsob myslenia, žitia a bytia nedáva zmysel. Poniektorí z nás chodia naďalej do prác, ktoré nás až tak nebavia, no prinášajú nám obživu pre naše rodiny.

Chceme byť lepšími v partnerstvách alebo hľadáme ideálnu ženu pre spolužitie. V kruhu si rozoberieme podstatu partnerstiev ako takých a prehĺbime ich dôležitosť.
Všehochuť života nám ukazuje svoje bezhraničné možnosti. Jedinou obmedzujúcou sme my samy vo svojej nevedomosti a strachu. Poďme sa preklenúť do aktívneho tvorenia a akcie, ktorá chce odhodlanie a sebadôveru konať.

Vedomý muž je činný, aktívny mierotvorca, ktorý preniká do vecí a stáva sa vykonávateľom ich podstaty. Svojou silou mení veci a prináša nové do rodiny, partnerstiev, pracovných aj priateľských vzťahov.

Stretnutia sú rozdelené do 7 víkendov.

Zmena nastáva teraz, je len na Tebe či do nej vstúpiš.

 

 

2.Stretnutie – SILA

11-13.9.2020 od 17:00 v piatok do 14:00 v nedeľu

Víkendom Vás sprevádza Jozef Gandžala a Braňo Rybička

Sila – muž a jeho možnosti. Víkendom v divočine sa dostaneme k podstate vlastných síl a pochopeniu ich kvalít. Okrem prirodzenej fyzickej sily sa budeme venovať i sile mentálnej, emočnej a duchovnej. Prídu výzvy, ktoré je potrebné naplniť a overiť si, čo všetko je možné.

Miesto: Mýto pod Ďumbierom

Zažiješ víkend plný informácii potrebných pre naplnenie svojej sily. Nie je dôležitý materiál, nie sú dôležité okolnosti a ani ľudia okolo teba. Silu muža máš v sebe a ak sa oprieš o vedomosti predkov a silu prírody, hravo si vyrobíš, upravíš či pripravíš všetko, čo potrebuješ pre seba i svojich blízkych. To, čo bolo pred tebou utajené sa stane súčasťou sily, ktorou podporíš okolie a zmeníš ho k lepšiemu a bezpečnejšiemu. Vďaka tomu, že všetko, čo potrebuješ vedieť o prežití v prírode precítiš na „vlastnej koži“ sa staneš silnejším.

Program :
– Orientácia v teréne, ako nájsť správny smer vo dne i noci
– Zabezpečenie vody a jedla
– Vybudovanie núdzového i dočasného tábora
– Oheň a jeho všestranné využitie
– Spoločný kruh v objatí prírody
– Podporné cvičenia a ukážky toho, čo je potrebné v prírode o nej vedieť
– Silové cvičenia ako jeden z predpokladov mužskej sily
– Mentálna zdatnosť
– Duchovná podpora

Spolu s lektormi pozdvihneš „meč“ a spolu s ním predovšetkým schopnosti dávať istotu, bezpečie i ochranu svojmu okoliu. Zvýšiš hodnotu svojej rozhodnosti, pričom sa budeš môcť oprieť o nám vlastnú mužskú česť. S rozhodnosťou však musíš začať sám. Až potom sa k tebe lektori a ostatní muži pridajú.

 

Stretnutiami nás budú sprevádzať muži (a v jednom stretnutí aj ženy), ktorí posunuli svoje životy a dokázali prijať jeho výzvy. Kráčajú naďalej v zmenách a posúvajú svoje hranice k pravej skutočnosti.

Iniciátorom vedomého muža je Braňo Rybička učiteľ, sprievodca, spisovateľ, otec, priateľ, človek, ktorý miluje život.
www.skolajednoty.sk  https://vedomaskola.sk/brano-rybicka/

Jozef Gandžala Lektor, školiteľ, poradenstvo v oblasti výcviku a vzdelávania
https://armytraining.sk/kontakt-ing-patrik-zitnik-army-training/jozef-gandzala-profil

Za koľko: Cena za jeden víkend je 149,- EUR. Pre prihlásenie posielajte zálohu 72,- EUR s vaším menom na č.ú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428

Storno podmienky:

V prípade neúčasti sa storno poplatky účtujú nasledovne:

V prípade storna do 7 dní pred začatím akcie, prepadá 100% zálohy

V prípade storna do 14 pred začatím akcie, prepadá 50% zálohy

V prípade storna viac 14 pred začatím akcie sa záloha vracia v plnej čiastke

 

Cena zahŕňa ubytovanie, výbornú stravu a lektorné.

Počet miest je obmedzený.

Pre viac informácií ma kontaktujte na brano@vedomaskola.sk alebo na tč 0949 502 174.