Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Pozývame Všetkých Mužov, ktorí hľadajú svoju cestu, aby sa naplno mohli prejaviť v tomto svete.

Čo prináša projekt Vedomý muž:

Počas série víkendov sa stretnete so sebou samým. S najhlbšími strachmi a nevypovedanými vecami. Dostanete sa na koreň veci. Vyliečia sa staré zranenia a obnoví sa zdravé sebavedomie. Ukážeme si vo veľa prípadoch ako zmeniť myslenie a pochopiť svoje slabosti a urobiť z nich silný základ tvorcu. Podporíme sebadôveru a silu zodpovednosti. Cez vlastné pochopenia, zdieľania, vedomosti a zážitky nájdeme vnútorné poznanie, ktoré nám ukáže svoje miesto v tejto dobe.

Po stáročia sa muži vyberali na lov a do bojov. Chodili a porovnávali svoju silu a dokazovali mužnosť. Dnešná doba je iná. Nie sú potrebné dobývania okolitých zemí. Nie je potrebné loviť a bojovať o prežitie. Boj ako taký pomaly končí a nastáva väčšia forma zdieľania a vzájomnej podpory.

Niektorí z nás sa posunuli do takej miery, že im starý spôsob myslenia, žitia a bytia nedáva zmysel. Poniektorí z nás chodia naďalej do prác, ktoré nás až tak nebavia, no prinášajú nám obživu pre naše rodiny.

Chceme byť lepšími v partnerstvách alebo hľadáme ideálnu ženu pre spolužitie. V kruhu si rozoberieme podstatu partnerstiev ako takých a prehĺbime ich dôležitosť.
Všehochuť života nám ukazuje svoje bezhraničné možnosti. Jedinou obmedzujúcou sme my samy vo svojej nevedomosti a strachu. Poďme sa preklenúť do aktívneho tvorenia a akcie, ktorá chce odhodlanie a sebadôveru konať.

Vedomý muž je činný, aktívny mierotvorca, ktorý preniká do vecí a stáva sa vykonávateľom ich podstaty. Svojou silou mení veci a prináša nové do rodiny, partnerstiev, pracovných aj priateľských vzťahov.

Stretnutia sú rozdelené do 7 víkendov.

Zmena nastáva teraz, je len na Tebe či do nej vstúpiš.

 

1. Stretnutie – STRACH – ODVAHA

5-7.6.2020 od 17:00 v piatok do 14:00 v nedeľu.

Víkendom vás sprevádza Jozef Pepo Šálek a Braňo Rybička

Strach – jeden z najväčších nepriateľov človeka. Ak je nesprávne interpretovaný a pochopený, obmedzuje človeka v jeho konaní a živote. Pochopiť ho a čeliť vlastným strachom, pomôže mužovi získať späť jeho sebadôveru a konať tak v súlade so svojou podstatou.

Miesto: Hotel Raj, Slovenský raj

Strach je jedným z najväčších činiteľov, ktoré nám bránia žiť svoj život uvoľnene, slobodne a nezávisle. Pritom jeho základnou vlastnosťou, je naša ochrana.

Viete už ako svoj život žiť spokojnejšie a šťastnejšie a aj tak sa vám to nedarí?

Preštudovali ste si už veľa múdrostí vedúcej k ľudskej prosperite a aj tak ich nedokážete aplikovať do bežného života?

Dôvodom bývajú rôzne situácie a stresové zážitky uložené v našom podvedomí, ktoré na nás pôsobia a my preto nedokážeme vždy myslieť a jednať uvoľnene a s nadhľadom.

Na našej akcii nielen zistíme, aké druhy strachov nás ovládajú, ale zistíme ako im môžeme čeliť a využiť ich potenciál vo svoj prospech.

Poďme sa to naučiť!

Poďme prekonať strachy, ktoré nás obmedzujú!

Poďme za podpory skupiny a skúsených lektorov spoznať chovanie nášho tela pri týchto situáciách a zistiť, že sa dá v podstate zvládnuť a prekonať čokoľvek!

Aktívne zvládnutie rituálov nie je absolútnou podmienkou. Aj číra prítomnosť pomôže uvoľniť strachy a rozšíriť naše limity tak, ako sme ich ani neočakávali.

Tento seminár bude pre každého nielen nezabudnuteľný, ale pomôže každému účastníkovi získať veľké množstvo energie, ktorú mu doteraz strach blokoval a zároveň sa posunie k väčšiemu prežívaniu slobody a životného šťastia.

Program :
– mentálna príprava: strach ako náš priateľ
– uvoľnenie predsudkov, ktoré sa boja čeliť našim strachom
– prechod cez sklenené črepiny – uvoľnenie strachov z bolesti a poranenia, prepojenie sa so zemou
– pády dôvery – uvoľnenie strachov zo sklamania dôvery v ľudí, uvoľnenie strachov z výšok atď.
– prechod cez žeravé uhlie – uvoľnenie strachu z popálenia a z potrebných životných krokov a rozhodnutí
– mini kurz otužovania – kúpanie v ľadovej vode, vystúpenie z komfortnej zóny, uvoľnenie strachu zo zimy atď.

 

Stretnutiami nás budú sprevádzať muži (a v jednom stretnutí aj ženy), ktorí posunuli svoje životy a dokázali prijať jeho výzvy. Kráčajú naďalej v zmenách a posúvajú svoje hranice k pravej skutočnosti.

Iniciátorom vedomého muža je Braňo Rybička učiteľ, sprievodca, spisovateľ, otec, priateľ, človek, ktorý miluje život.
www.skolajednoty.sk https://vedomaskola.sk/brano-rybicka/

Pepo Šálek terapeut, kouč – odborník na zvládnutie strachu
http://www.silavedomi.cz/

Za koľko: Cena za jeden víkend je 199,- EUR. Pre prihlásenie posielajte zálohu 72,- EUR s vaším menom na č.ú. IBAN: SK72 8360 5207 0042 0314 9428

Storno podmienky:

V prípade neúčasti sa storno poplatky účtujú nasledovne:

V prípade storna do 7 dní pred začatím akcie, prepadá 100% zálohy

V prípade storna do 14 pred začatím akcie, prepadá 50% zálohy

V prípade storna viac 14 pred začatím akcie sa záloha vracia v plnej čiastke

 

Cena zahŕňa ubytovanie, výbornú stravu a lektorné.

Počet miest je obmedzený.

Pre viac informácií ma kontaktujte na brano@vedomaskola.sk alebo na tč 0949 502 174.