Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Pozývame Vás od 12.2. do 16.2.2020 do stredu Českej republiky na Wim Hof Method pobyt v Hoteli Kouty.
❄️❤️💨
WHM ZIMNÝ POBYT ÚROVEŇ I. 12.-16.2.2020 – hotel Kouty.
Pobyt je vhodný pre kohokoľvek, nieje potrebné aby ste sa predtým otužovali či navštevovali iné kurzy. Náročnosť kurzu je prijatelná, turistika v šortkách v lesoch naokolo, otužovanie v jazere ktoré je hneď pri hoteli. Dýchacie cvičenia, meditácia a práca s vnútorným svetom je to čím vás prevedieme. Vnímavosť, láska a vďačnosť v spojení so sebou a prírodou. Nové vzťahy, priateľstvá, dotyk aj ticho.
•••
V hoteli spravili nové, nádherné drevené workshopové priestory s krbom, pozri fotky nižšie
👌🏼
Na prvej fotke hneď po plagáte si môžete pozrieť sprievodný tím ktorí som si citlivo vyberal, a zároveň si tím vybral mňa. Spolupracujeme už roky, vzťahy máme založené na dôvere a sme spolu radi. Spravili sme spolu mnoho pobytov a workshopov:
MartinTham-organizátor, wim hof method sprievodca.
❄️❤️💨
Matúš Svinčák-vnútorný svet/ učitel z Univerzita vedomého života.
💡
Javor Divotvor-úžasný hudobník aj fotograf, s Javorom vás budeme počas celého pobytu zvukovo sprevádzať-pripravte sa na hudobný pobyt, berieme mnoho nástrojov a aj špičkovú audio sústavu.
🎶
Paula Zahradnikova-skúsená tlmočníčka workshopov, učiteľka angličtiny- bude našim zahraničným účastníkom tlmočiť do anglického jazyka
👌🏼🇬🇧
Eileen Yaman Photography-úžasný fotograf a kameraman a skúsený človek v horách- vyštudované prežitie v prírode v Nórsku.
🐾
Michaela Davidovičová-jedinečná inštruktorka Wim Hof Method ktorá otužuje aj s mladou dcérkou Lindou-budú obe prítomné a sú veľmi inšpiratívne svojim životným príbehom a huževnatosťou.