Pozývame Vás na meditačno-zážitkový seminár Zaži JA: korene a sila predkov. Zámerom seminára je získať hlbšie spojenie so zdrojom vo svojom vnútri, precítiť si spojenie so svojím božským JA. Osvojiť si meditačné techniky, ktoré upokojujú myseľ a umožňujú nám vnímať okolitý svet z role pozorovateľa, a tak sa naučiť robiť správne rozhodnutia, ktoré sú v súlade so všetkými časťami našej bytosti. Vnímať svoje korene, aby sme si mohli bezpečne precítiť aj našu korunu.

Toto energeticky silné obdobie v čase dušičiek, keď je hranica medzi svetom Jav(zjavený svet) a Nav (svet predkov, skúseností) veľmi tenká využijeme taktiež na posilnenie nášho zámeru PRIJATIA a ZMIERenia so sebou, s našimi predkami, aby sme mohli plne používať silu, múdrosť a poznanie našich predkov pre novú tvorbu, pre radostný život v láskavom zdieľaní so svetom okolo nás a v nás.

Súčasťou seminára bude:

Výber meditačnýchcvičení

Ranné cvičenie jogy

Dychové cvičenia

Žiaraslávne rozjímacie sústredenie

Tvorba vlastnejmantry pre zacelenie duše

Prepojenie sa so živlami

Vnímanie okolitého sveta ako zrkadla nášho vnútra

Počas seminára si prejdeme viacero techník, ktorých zámer je jednotný, nadviazať a prehĺbiť spojenie so svojím božským JA. Spoločne si ich prejdeme, vyskúšame a vy si vyberiete a precítite, čo je Vám blízke, čo Vám fungujete a čo chcete začleniť do vášho života, aby ste svoj život žili každý deň vedome, to znamená vedomý si toho kto naozaj SOM. Ja som JA.

Organizačné informácie:

Termín: 1.11.2019-3.11.2019

Kde: Meditačné centrum LOVINKA pri Lúčenci

Cena: 129 Eur

V cene je zahrnuté ubytovanie na 2 noci, chutná vegánska obživa (začíname v piatok večerou, končíme v nedeľu obedom) a lektorné. Seminár začína v piatok o 17:00 a končí v nedeľu o 16:00.

Prihlášky posielajte emailom na:

Prineste si so sebou spacáky, karimatky na cvičenie, uterák, prezúvky, pohodlné oblečenie na meditáciu a cvičenie ako aj na vychádzky do prírody, aj v prípade dažďa (vhodná turistická obuv), ekologickú kozmetiku (biočistička).

ORGANIZÁTORI:

Nika Laňková – lektorka rozpoznania skutočnosti v Univerzite vedomého života, učiteľka jogy,  meditácie a holistického pohybu pre zdravie.

Robko Jarábek –výbornú vegánsku obživu nám počas seminára zabezpečí Robko Jarábek z O.Z. Jarabinky, ktorý má bohaté skúsenosti s tým, aký má výživa dopad na naše telo. Venuje sa diagnostike pomocou akupresúrnych masáží a spolu so svojou manželkou Deniskou pomáhajú ľuďom na ceste k zdravšiemu životu aj skrze zmeny a úpravy jedálnička. A my tak budeme mať možnosť podporiť ozdravný vplyv seminára aj skrze výživuJ Viac info o Robkovi a Deniske nájdete na FB: Jarabinky – O.Z. alebo na FB: Sila výživy s Deniskou.

Univerzita vedomého života –  je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.

Regeneračné centrum SKALKA –  tím energických nadšencov s každodenným záujmom o telo, myseľ, dušu. Energia je to, čo privádza všetko do pohybu. Pohyb je našou každodennou potravou, ale aj vyjadrením emócií a pocitov. Pohyb je pre nás umenie života. Preto je práca pre nás poslaním, v ktorom učíme nie len seba, ale hlavne našich pacientov, klientov, priateľov vnímať svoje telo, myseľ, dušu a splnohodnotniť každodenný život. Viac info o našich aktivitách nájdete na www.fyzioskalka.sk.

LOVINKA – meditačno-rekreačné centrum v lone panenskej prírody medzi Lovinobaňou a Cinobaňou pri Lučenci. Viac info o Lovinke nájdete na www.lovinka.sk

Pre prihlásenie vyplňte prosím prihlasovací formulár:

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom prihlasovania kontaktujte Diana Kluková e-mailom dianaklukova@gmail.com alebo telefonicky 090409448.

V prípade akýchkoľvek otázok a informácií ohľadom semináru kontaktujte Nika Laňková e-mailom nikola.lankova@gmail.com alebo telefonicky 0905 615 842.

Kalendár používa Kalendár udalostí