Táto udalosť už prebehla.

Priatelia, pozývame Vás na meditačno-zážitkový seminár Zaži JA: OSLAVA ŽIVOTA.

Chcete sa naučiť meditovať? Chcete si užiť krásny čas v prírode so skvelými ľuďmi naplnený tvorivosťou, radosťou, zdieľaním a spolupatričnosťou? Ste pripravený rozpustiť dogmy o tom, že duchovno je nuda?

Tak pripravte sa na to, že počas seminára zažijete rozpustenie viacerých dogiem. Často práve naše presvedčenia a vnútorné vzorce nám bránia vnímať to, čo je a prežívať v živote radosť. Pokúsime sa cez priamy zážitok spojiť s našim vyšším JA a objaviť priestor za našou mysľou. Tento stav bytia prirodzene podporuje rovnováhu, celistvosť a zdravie ľudskej bytosti na fyzickej, emočnej aj mentálnej úrovni a ukotvuje nás v prítomnosti.

Často hovoríme o seba láske ako základe šťastného života. O tom, že je potrebné dať si lásku zvnútra. Vyživiť sa zvnútra. Prijať svoju hodnotu. Cítiť rovnocennosť.Teóriu už poznáme. Tento seminár je o PRAXI. Doprajte si láskyplný a vyživujúci zážitok pre vaše telo, myseľ aj dušu a poďme spoločné prehĺbiť spojenie s našou vnútornou podstatou a zdrojom LÁSKY, ktorá JE v NÁS.

Súčasťou programu budú:

– Meditácie a rozjímanie
– Dynamické meditácie na harmonizáciu energetického systému
– Relaxačná cesta zvukom (Hangpan)
– Cvičenie jogy a vedomá práca s telom
– Vedomá tvorba skrze slovo
– Zvedomenie si svojho pocitového tela
– Prechádzky v prírode
– Prepojenie so živlami
– Zdieľanie

Termín: 28.8.2020-30.8.2020
Kde: Meditačné centrum PRAMEŇ ŽIVOTA pri Lúčenci
Cena: 138 Eur

V cene je zahrnuté ubytovanie na 2 noci, chutná vegánska obživa (začíname v piatok večerou, končíme v nedeľu obedom), organizačné náklady a lektorné. Seminár začína v piatok o 17:00 a končí v nedeľu o 15:30.

Prineste si so sebou spacák, vankúšik, karimatku na cvičenie, uterák, prezúvky, pohodlné oblečenie na meditáciu a cvičenie ako aj na vychádzky do prírody (aj v prípade dažďa), plavky, ekologickú kozmetiku (biočistička). Prameň života ma vlastný veľmi kvalitný zdroj vody, ktorý je ohrievaný solárnymi panelmi a bojlerom. Množstvo teplej vody je odmedzenejšie.

Kapacita seminára je obmedzená na 12 účastníkov. Prihlášky posielajte do 15.8. 2020.

Seminárom Vás bude sprevádzať:

Nika Laňková –  je učiteľkou v Univerzite vedomého života, kde vyučuje v 1. ročníku rozpoznania skutočnosti ako aj v semestri Duchovné Telo. Pôsobí aj ako vedúca tohto semestra. Venuje sa organizovaniu meditačných stretnutí po celom Slovensku. Je autorkou konceptu meditačno-zážitkových seminárov Zaži JA zameraných na prehĺbenie spojenia s našim zdrojom. Píše blog na svojej FB stránke Jaga – Žiarivá cesta k JA, kde zachytáva príbehy zo svojho života a poukazuje na aplikovanie náuky rozpoznania skutočnosti v praxi. Robí osobné konzultácie a sprevádza ľudí pri návrate k rozvážnemu spôsobu života.Viac info o Nike nájdete na www.vedomaskola.sk.

Chutnú vegánsku obživu nám s láskou pripraví:

Robko Jarábek z Jarabinky – o.z., ktorý má bohaté skúsenosti s tým, aký má výživa dopad na naše telo. Venuje sa diagnostike pomocou akupresúrnych masáží a spolu so svojou manželkou Deniskou pomáhajú ľuďom na ceste k zdravšiemu životu aj skrze zmeny a úpravy jedálnička. A my tak budeme mať možnosť podporiť ozdravný vplyv seminára aj skrze výživu.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom prihlasovania kontaktujte Diana Kluková, e-mail: dianaklukova@gmail.com, 090409448.
V prípade akýchkoľvek otázok a informácií ohľadom semináru kontaktujte Nika Laňková e-mail: nika@vedomaskola.sk , 0907 683 496.

Seminár pre Vás pripravila Univerzita vedomého života v spolupráci s Regeneračné centrum Skalka.

Univerzita vedomého života – je vlajková loď Spoločenstva vedomého života. Jej zámerom je poskytovať vzdelanie vedúce k vnútornej slobode človeka. Pomáhame k vytváraniu spoločnosti založenej na vzájomnej spolupráci a zdieľaní, bez posudzovania. Ctíme si hodnoty PRAVDY, SLOBODY a VERNOSTI. Pomáhame vytvárať bezpečný priestor pre rozvoj jedinečnosti každého jednotlivca, kde môžeme slobodne rozvíjať a zdieľať svoje kvality s okolím pre osoh všetkých. Viac info o štúdiu Rozpoznania skutočnosti a našich ďalších aktivitách nájdete na www.vedomaskola.sk.

Regeneračné centrum SKALKA – tím energických nadšencov s každodenným záujmom o telo, myseľ, dušu. Energia je to, čo privádza všetko do pohybu. Pohyb je našou každodennou potravou, ale aj vyjadrením emócií a pocitov. Pohyb je pre nás umenie života. Preto je práca pre nás poslaním, v ktorom učíme nie len seba, ale hlavne našich pacientov, klientov, priateľov vnímať svoje telo, myseľ, dušu a splnohodnotniť každodenný život. Viac info o našich aktivitách nájdete na www.fyzioskalka.sk.

Tešíme sa na spoločné zdieľanie ♥