Loading Udalosti
This udalosť has passed.

Žiarivá joga Slávov

Viete o tom, že aj u nás sa zachovala rodná tradícia jogy? Naši predkovia ju označovali slovom „jarga“, kde „jar“ je od slova „jarilo“ (teda slnko) a „ga“ znamená „cesta“. Jarga je tiež pôvodný názov pre symbol kolovratu (svastiky), ktorý je chápaný ako symbol šťastia a hojnosti. Joga je teda žiarivá cesta, ale zároveň je to aj stav jednoty a jasny (osvietenia). Slovom „Sláv“ označujeme každú ľudskú bytosť, ktorá verí, že všetci sme z jedného zdroja. Na tomto seminári sa naučíme techniky vedúce k zmiereniu a zjednoteniu. Budeme cvičiť s telom, dychom a mysľou. Pobyt sa uskutoční v nádhernom prírodnom prostredí na Prameni Života. Kapacita je obmedzená na 12 ľudí.

Pod vedením valachavov vierozvesti ŽIaRA SláviJa si poodhaľujeme tajomstvá vedomého života. Na vaše otázky budú pripravení odpovedať sprievodcovia, s ktorými budete mať možnosť zdieľať ich vlastné každodenné obrady:

Strážca vnútorného kruhu živlov Matej Jurenka a strážca vonkajšieho kruhu hraníc Leri Veleslav.

Tešíme sa na spoločné zdieľanie náuky o rozvážnom živote. Seminár je vhodný pre kohokoľvek, kto pocíti spriaznenosť s tým, čo ponúkame.

Miesto: jogovo – meditačné centrum Prameň Života, okres Lučenec
Ako sa tam dostanem: info a mapka na: http://lovinka.sk/kontakt
 Kedy: 4.august od 18:00  – 10.august do 16:00
 Cena za ubytovanie: 80 eur (zahŕňa prenájom priestorov, náklady na energie a poplatok OZ)
Cena za stravu: 72 eur (zahŕňa obživu v plnej penzii)
Odmena sprievodcom: predstavuje výšku odmeny, ktorú by ste sami očakávali, ak by ste odovzdali rovnaký výkon ako sprievodcovia a tú si stanovíte podľa vlastného uváženia
Záloha: na číslo účtu v tvare IBAN: SK93 8360 5207 0042 0631 1056 nám pošlite zálohu 152 eur (v prípade storna viac ako 10 dní pred začiatkom sústredenia Vám pošleme späť 70 eur, menej ako 10 dní pred začiatkom je záloha nevratná).  Do poznámky platby prosím napíšte Vaše meno a priezvisko a číslo mobilného telefónu.  Pokiaľ platíte za viacerých absolventov, napíšte všetky mená za koho platíte zálohu.
 Registrácia: slnkomesiac(at)yahoo.com alebo pošlite správu na: http://www.facebook.com/matej.jurenka.page
 Čo si treba priniesť: jogamatku, pohodlné oblečenie na cvičenie, uterák, spacák, vankúšik na spanie, ekokozmetiku/ekodrogériu (všetko, čo zo seba spláchneme, ide do lesa)