Táto udalosť už prebehla.
Drahí priatelia, študenti.
Pozývame Vás na zaujímavú dielňu, kde si zažijeme na vlastnom tele a pocitoch náuku UVŽ cez prírodné živly.
Existujú náhody?
Vieme komunikovať s prírodou?
Môžeme pracovať s energiami živlov vedome?
Ak si kladiete takéto alebo obdobné otázky, je táto dielňa určená presne pre Vás!

„Ahojte priatelia, žiaci a kolegovia v rozpoznaní skutočnosti. K tématike Živlov a práci s nimi som prišiel do kontaktu už v roku 2003 a v roku 2004 som nastúpil na 4 ročné štúdium Školy Soni Pankovej. Štúdium to nebolo ledajaké pretože sme každý živel preberali intenzívne jeden celý rok. Záverom každého roku sme mali týždenné sústredenie, kde sme si prešli celú náuku teoretickú ale aj praktickú. Áno, pracovali sme so samotnými živlami formou živlovej mágie.

Počas tejto dielne sa naučíme niečo o živloch samotných, o pôsobení v našom tele a našom čakrovom systéme. Ukážeme si, ako jednotlivé živly kumulovať a na základe tejto techniky prejdeme na techniku prenášania vedomia do predmetov.

Obe techniky nám pomôžu zvládnuť vytvárať ochranné amulety, impregnovať zámer do priestoru, nabíjať predmety zámerom, pôsobiť na náladu…
Naučíme sa aj techniky ochrany priestoru.

Aby sme nesedeli iba vnútri, pôjdeme do okolitej prírody, ktorá je v okolí Prameňa života naozaj kúzelná.

Odborná dielňa je situovaná v čase letného slnovratu čo znásobí silu živlov a prírody. Teším sa preto na spoločné, zmysluplné strávenie tohto času…“

(Joli)

Na seminár ŽIVLY V NAŠOM ŽIVOTE sme vybrali Prameň Života. Už len byť na tomto mieste je záŽItok! Môžete spať aj na terase, raňajkujete s výhľadom do lesa a do vašich pľúc plynie ten najčistejší vzduch! Stávate sa pozorovateľom prírody a príroda sa stáva vašou súčasťou. Pretože Prameň života je ideálnym miestom, kde môžete skúmať ŽIVLY s prepojením na náuku Rozpoznanie skutočnosti.

Celý stvorený svet sa skladá zo štyroch živlov.

Na odbornej dielni sa dozvieme, čo ktorý znamená a ako pôsobí.

Pretože aj naše telá sú súborom týchto živlov a ich neustáleho pôsobenia, povieme si ako sú v tele rozložené, ako pôsobia.

Ukážeme si, ako tieto živly kumulovať v tele a naučíme sa s nimi cielene pracovať.
Živly predstavujú energiu, ktorá pôsobí od stvoriteľa až po ich hmotný prejav, preto techniky, ktoré sa naučíme vieme používať univerzálne.

V odbornej dielni sa prakticky naučíme využívať  znalosti pri ochrane priestoru, impregnácie priestoru zámerom, výrobe talizmanu a programovanie jedla a nápojov.

Aby sme nesedeli iba vo vnútri, spravíme si aj výlet do okolia, kde budeme vnímať energie stromov, prírody a priestoru.

Jednoducho povedané, naučíme sa teóriu o živloch a v praktických ukážkach si živly nacítime aj na vlastnom tele a naučíme sa ich používať pre svoj osoh.

Tešíme sa na Vás a na naše spoločné skúmanie svojich schopností.

Dielňou nás prevedie Joli Litvaj učiteľ na Univerzite vedomého života.

Kedy: od 18.6.2021 18:00 – do 20.6.2021 16:00hod
Kde: Prameň Života (sesterské centrum Lovinky, ktorého zakladateľom je Matej Jurenka. Vzdialené cca 2 km od Lovinky a cca 5km od obce Cinobana na konci cesty v lese)
Za koľko: 66eur (záloha na dielňu a ubytovanie)

Stravu na seminári dohodneme operatívne, podľa počtu prihlásených účastníkov

Na mieste sa platí doplatok ako odmena lektorovi – odmenu lektorovi si stanovujú zúčastnení sami podľa miery vlastných možností a síl v takej výške, akú by sami prijali za rovnaký objem práce.

REGISTRUJTE SA POMOCOU REGISTRAČNÉHO FORMULÁRA.
Po úhrade zálohy Vám zašleme podrobné informácie k tvorivej zážitkovej dielni.
Kontakt na správcu dielne: Ivica Grimová, 0948 668 993

Tešíme sa na Vás!

Ak potrebujete viac informácií o UVŽ a štúdiu nech sa páči, kliknite na našu stránku: