Festival POZNANIA2018-11-13T11:11:03+00:00

FESTIVAL POZNANIA je najväčšim stretnutím našich priaznivcov, žiakov a učiteľov. Je prístupný širokej verejnosti a je to ideálna príležitosť pre spoznanie Univerzity vedomého života a jej kolektívu. Koná sa každoročne počas leta v krásnej prírode. Na festivale sa môžete zúčastniť množstva prednášok od našich učiteľov, kreatívnych workshopov a dielní, zacvičiť si jogu, naučiť sa zdravo chodiť a množstvo ďaľšieho. Bohatý je aj sprievodný program pre deti a mládež a nechýbajú ani koncerty a spoločné kruhy. Tonto rok sa konal v termíne 27-29.júla v areáli Planinka nedaleko Dechtíc.

V roku 2019 sa FESTIVAL POZNANIA uskutoční tak isto na Planinke, a to v termíne 26-28.júla. 

 

Vychutnajte si atmosféru z Festivalu Poznania 2018,  ktorý sa uskutočnil na Planinke pri Dechticiach.

Atmosféra Festivali Poznania 2017 ( pri Trenčíne ) 

 

Pre viac info o programe Festivalu Poznania 2018, KLIKNI TU

 

Print Friendly, PDF & Email