Vzťahy ma zaujímali vždy, chcela som ich pochopiť a vedieť v nich v ľahkosti a radosti žiť. Knihy o nich som čítala od nepamäti a skúšala aplikovať princípy z nich do svojho reálneho života. Taký ozajstný krok v tejto téme som urobila, až keď sa mi rozpadlo manželstvo a ja som tak veľmi túžila porozumieť, prečo práve mne sa to takto deje. Začala som navštevovať semináre, bol to rok 2014 a ja som pozvala do svojho života rôznych lektorov, medzi prvými aj Univerzitu vedomého života a tiež numerológiu.

To, čo mi robilo nočnú moru, sa stalo mojou vášňou a pomáham dnes ľudom odhaliť, ako funguje ich vzťahový systém, čo je ich skrytý potenciál  bytia a kam smerujú. Skúmam aj príčiny, prečo sa nachádzajú práve tam, kde sú a ako sa pohnúť v živote ďalej.

Od roku 2020 som aj lektorkou tvárovej jogy, kde ponúkam ľudom získať ich najkrajšiu verziu samého seba, čo neostáva len pri vonkajšej kráse, ale preniká do pravej podstaty ich osobnosti a teda vnútornej krásy.

Témy, o ktorých sa viem porozprávať

Numerológia a všetko, čo čísla vedia povedať o nás, vzťahoch k nám, partnerovi, v rodine, v práci. Dôležité dátumy, na svadbu, založenie spoločnosti… Výber mena pre čokoľvek od dieťaťa po názov nového brandu. Tvárová joga a psychosomatika, všetko tvári. Čo mám robiť, ak chcem byť bližšie k svojmu telu a k sebe samému.

Moje aktivity a kurzy:

  • skupinové a individuálne hodiny tvárovej jogy
  • konzultácie a terapie –  numerológia
  • konzultácie a terapie – theta healing
  • konzultácie a terapie –  etikoterapia
  • prednášky a workshopy s témou numerológia, tvárová joga, theta healing a etikoterapia

Tvárová jóga – praktické cvičenia