Kontakt:

+421 904 902 777

info@martintham.sk

www.martintham.sk

Martin Thám

Sprevádzam ľudí procesom transformácie. Terapia chladom (ľadová voda či vzduch), dýchacie cvičenie Wim Hof Method a práca s vnútorným svetom sú nástroje, ktoré používam. Tento komplex nazývame metóda Wima Hofa, podľa jej zakladateľa. Wim v spolupráci s vedou ukázali, že sme vedome schopní ovládať svoj autonómny nervový systém a teda aj šťastie, zdravie a silu (viď video nižšie).

Odborné vzdelávanie Wim Hof Method som priniesol na Slovensko, Česko a Maďarsko (január 2017). Slovensko bola jedna z prvých krajín vo svete s certifikovaním inštruktorom metódy. Vzdelávanie som absolvoval pod vedením Wima Hofa, trvalo jeden rok (Holandsko, Poľsko). V rokoch 2017 a 2018 som vzdelával viac než 2‐tisíc ľudí, z čoho dve tretiny boli ucelené workshopy (viac ako 100 kurzov, z čoho väčšina celodenných, viacero 3‐6 dňových pobytov úroveň II. a mnoho 4‐hodinových mini workshopov), ktorých súčasťou bolo aj otužovanie v ľadovej vode a dýchacie cvičenie WHM.

Na Univerzite sa stretneme v druhom ročníku pri téme hospodárenia so životnou energiou v prípade napadnutia dramatickou manipuláciou a spôsoby obhajoby intímnych hraníc. So Žubrou máme pre vás pripravené poznanie a nástroje, ktorými vás pri týchto témach prevedieme. Budeme pritom vychádzať z poznatkov v oblastiach, ktorým sa venujeme.