Miška Začková – AROMATERAPIA

Miška Začková

AROMATERAPIA AKO CESTA ROZVONIAVANIA SVOJHO ZDRAVIA

Véda celostného uzdravenia

 

Print Friendly, PDF & Email
By |2017-02-06T20:43:47+00:00február 6th, 2017|Categories: Videá|Tags: |0 Comments

About the Author:

Som žena radujúca sa zo života, idúca za svojimi snami a podporujúca všetko, v čom vnímam zmysel. Pôsobím ako riaditeľka Univerzity vedomého života, n. o., ktorej poslaním je poskytovať vzdelávanie, tvoriť, rozvíjať, ochraňovať a obnovovať duchovné a kultúrne hodnoty nášho národa. Univerzita vedomého života je alternatívnou formou vzdelávania, ktorá ľuďom pomáha objaviť svoje vlastné kvality, rozvinúť ich a naučiť sa s nimi pracovať tak, aby im prinášali osoh. Verím, že spoločne tvoríme svet, v ktorom jedinečnost každého z nás, rešpekt, úcta k životu a radosť zo spoločného tvorenia sú prirodzenou súčasťou každodenného bytia :-)