Milí študenti a absolventi prvého stupňa,

cez tento formulár sa môžete prihlásiť do druhého stupňa štúdia Rozpoznanie skutočnosti.

Pri prihlasovaní vyberte štúdium, kam sa hlásite. Prosím, pamätajte na to, že pre účasť na vybranom semestri musíte mať absolvovanú účasť na predchádzajúcom semestri v nasledujúcom poradí:

2. stupeň / 2. ročník – zimný semester: FYZICKÉ TELO (výuka september – január)

2. stupeň / 2. ročník – letný semester: EMOČNÉ TELO (výuka február – jún)

2. stupeň / 3. ročník – zimný semester: MENTÁLNE TELO (výuka september – január)

2. stupeň / 3. ročník – letný semester: DUCHOVNÉ TELO (výuka február – jún)

Cena štúdia je 360 EUR / Semester alebo 65 EUR / 1 vyučovací deň. Svoju účasť na vyučovaní potvrdíte uhradením predplatby na prvý vyučovací deň vo výške 65 Eur, prípadne zaplatením školného na celý semester. Pokyny k platbe Vám zašleme emailom po doručení prihlášky.

V prípade otázok sa neváhajte obrátiť na Ivicku Grimovú – ivicka@vedomaskola.sk alebo telefonicky: 0948-668-993.

Tešíme sa na vás! 🙂

PRIHLASOVACÍ FORMULÁR DO DRUHÉHO STUPŇA ŠTÚDIA

Súhlasím so spracovaním osobných údajov


Súhlas dotknutej osoby podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a tiež zákona o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov č. 18/2018 Z. z. (v ďalšom len „Zákon“).Vyplnením a odoslaním formulára udeľujem Univerzite vedomého života, n. o., so sídlom Na kameni 1773/33, 911 01 Trenčín, IČO: 50364634, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. a vyššie spomenutého nariadenia EU  súhlas so zhromažďovaním, spracovaním a evidenciou mojich osobných údajov uvedených v predmetnom formulári na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním mailu na info@vedomaskola.sk alebo vyplnením kontaktného formulára s uvedením odvolania súhlasu. Pre informácie o tom, akým spôsobom spracovávame Vaše údaje, prosím kliknite tu : OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Print Friendly, PDF & Email