Milí priatelia,

tešíme sa na vás v treťom ročníku výuky Rozpoznanie skutočnosti! Čaká vás semester plný informácií, zážitkov a sebapoznávania!

Rozvrh pre 3. ročník –  1. semester  2020/2021

MENTÁLNE TELO – Platný od 1.9.2020

Druhý termín Vandrovky – 25.-27.9. je pre nedostatok študentov zrušený!

Druhý víkendový seminár: 17. – 18. 10. 2020 – Posúvanie hraníc !

Od úvodných slov učiteľa Jožka Málika, ktorý Vás postupne pripraví a následne pod jeho dohľadom prekonáte hranice ne/možného (chodenie po skle, lámanie šípov a ohýbanie roxorových tyčí v krčnej jamke, …žeravé uhlíky) až po informácie, ako dosiahnuť nárast vlastnej energie a pomocou nej si splniť Zámer.

Pre tých, čo boli na Vandrovke, to nebude prekvapením, že miesto vzdelávania bude v kolibe nad Mýtom pod Ďumbierom. Vandrovníci sa rozhodli využiť pohostinnosť milión hviezdičkového hotela a pridať sa k nim môže ktokoľvek. Zároveň si tam i budú pripravovať stravu. Každý sa k nim môže pridať :o) Treba počítať s tým, že zamestnenie sa 17.10. ukončí až v pozdejších nočných hodinách.

Pre tých, ktorí sa rozhodnú pre menej hviezdičkové ubytovanie ponúkam možnosť zaistenia ubytovania (do 12.-€/noc) v Mýte pod Ďumbierom. Prosím, aby sa mi individuálne hlásili v termíne do 4.10.2020. ProDo uvedeného termínu, prosím, aby sa mi nahlásili všetci záujemcovia a to formou zaplatenia príspevku na štúdium v výške 130.-€, resp. riešili veci so mnou individuálne. Tento termín je pre organizáciu nášho stretnutia dôležitý, lebo musíme nakúpiť spotrebný materiál (tvárnice, šípy, roxory, lyžičky,…) potrebný k Vášmu vzdelávaniu. Prihláseným budú následne zaslané detailnejšie organizačné pokyny.

Teším sa na stretnutie, JG

Predplatbu na druhý víkend Posúvanie hraníc! v celkovej sume 130 Eur  je potrebné zaplatiť na číslo účtu: IBAN: SK9083300000002501132609 (Fio banka, a.s.).

Pokiaľ máte otázky týkajúce sa výuky a jej obsahu, kontaktujte prosím vedúceho semestra:

JOZEF GANDŽALA – JOZGUN@VEDOMASKOLA.SK, 0948044909

Termíny a miesta výuky získate samostatne od študijného oddelenia emailom.