Nahrávam Udalosti

Kurz bezpečnosti – Bezpečne každý deň

 ESENCIÁLNE ZÁKLADY

Na tento kurz je potrebné sa zaregistrovať cez formulár na konci tohto textu. Po registrácii obdržíte ďalšie inštrukcie emailom.

Od vekov platí, že svet, v ktorom žijeme, je len také miesto, aké si ho vytvoríme. Ak však naše predstavy nie sú v súlade s predstavami väčšiny, budeme cez kolektívne myslenie vtiahnutí do situácii, na ktoré zrejme väčšina z nás nie je pripravená. Čeliť chaosu v podobe reálneho nebezpečia vyžaduje zvládnuť náuky a postupy, ktoré si sa doteraz naučil na Univerzite vhodne doplnené o esenciálne informácie, ktoré sú efektívne v nepokojnej, nebezpečnej dobe.

Pri pohľade z okna nikoho nenapadne „vidieť“ zapálené barikády, streľbu, ranených na uliciach … Ak sa ale neviditeľné nitky utkajú tak, že bude opodstatnené mať strach vyjsť na ulicu, tak potom pripravovať sa na tieto situácie bude príliš neskoro. Ak človeka pohltí dav, stratí svoju identitu a s ňou aj sociálne cítenie a … z príjemného a milého „suseda“ sa stane nebezpečné “zviera” (stačí, aby jeho deti pár dní nemali čo jesť)

Kurz bezpečnosti má potenciál ukázať cestu k svetlu i v dobe najväčšieho temna … dostaneš praktické, uchopiteľné návody na účelové správanie sa jednak v bežných situáciách nášho života (krádeže, dopravné nehody,…stret s medveďom), jednak v situáciách, ktoré sú reálne nebezpečné.

Na Kurze bezpečnosti  – Bezpečne každý deň,  Vám Jozef Gandžala  ponúkne „extrakt“ jeho 25 ročných skúseností nadobudnutých  pri práci osoby aktívne činnej v trestnom konaní  (vyšetrovanie, kriminalistika, osobná ochrana) i v armáde.  Naučí Vás, ako v reálne nebezpečných situáciách využiť  svoje EGO tak, aby mohlo splniť svoje poslanie: EFEKTÍVNE OCHRÁNIŤ ŽIVOT A ZDRAVIE.

Vďaka tomuto ucelenému kurzu získate iný pohľad na okolie a budete sa cítiť bezpečnejšie.  Vzdelávanie prebieha  v bezpečnom a tvorivom prostredí prostredníctvom prednášok, praktických cvičení i výcviku (výcvikový drill).

Kurz pozostáva zo 6-tich stretnutí:

1. stretnutie: Kurz bezpečnosti – esenciálne základy, 65€
2. stretnutie: Kurz bezpečnosti – topografia a vodcovstvo 65€
3. stretnutie: Kurz bezpečnosti- prežitie v meste, 65€
4. stretnutie: Kurz bezpečnosti – boj z blízka, 65€
5. stretnutie: Kurz bezpečnosti – improvizácia pre život, 65€
6. stretnutie: Kurz bezpečnosti – streľba, 75€

AK SA CHCETE PRIHLÁSIŤ NA CELÝ KURZ ZA ZVÝHODNENÚ CENU 350€, ZAŠKRTNITE V PRIHLÁŠKE “Hlásim sa na celý kurz (6 stretnutí za 350€)”

Začíname 14.10.2023

TÉMY PRVÉHO STRETNUTIA:

         Stratégie osobnej ochrany

         Taktické zásady ochrany života a zdravia

         Krajná núdza a nutná obrana

         Prvotné úkony na mieste činu a činnosť ak na zákrok sám nestačím

         Zbrane a zásady pri prestrelke

         Nástrahy

         OPZHN (ochrana proti zbraniam hromadného ničenia)

Organizačné informácie:

Termín:
14. 10. 2023, začíname o 09,00 hod. a končíme 18,00 – 20,00 hod.

Miesto:
Mýto pod Ďumbierom

Cena kurz:
65.-€/osoba, max. počet študentov: 15

AK SA CHCETE PRIHLÁSIŤ NA CELÝ KURZ ZA ZVÝHODNENÚ CENU 350 €, ZAŠKRTNITE V PRIHLÁŠKE MOŽNOSŤ “Hlásim sa na celý kurz (6 stretnutí za 350€)”

Špeciálna akcia:
Jeden tínedžer vo veku od 13 do 17 rokov v sprievode účastníka kurzu má kurz za 1.-€ !!!

V prípade otázok ma priamo kontaktujte na t.č. 0948044909

Pre storno platia všeobecné pravidlá UVŽ. Prihlásených budem kontaktovať a spresním pokyny.

Informácie o lektorovi

Jožko Gandžala – bližšie informácie o jeho skúsenostiach, schopnostiach a o ňom samom nájdete TU.

Zdieľaj na Facebooku!Go to Top