Loading Events

Sústredenie „Tvorivá predstava“

Náprava závislostí na vzorcoch myslenia

Tvoríme obrazy skutočnosti, ktoré následne aj sami prežívame. Iba my zodpovedáme za to, čo žijeme a vyberáme aj spôsob, akým to prežívame !!!

Zvykli sme si na to, že náš vnútorný svet je skrytý a môžeme si v ňom robiť, čo chceme. Myslíme si, že fantázia je len hra, ktorá nemá žiadne následky. Môžeme v tejto naivnej rozprávke pokračovať a naďalej sa čudovať, aké náhody sa nám to dejú, aké nehody prenasledujú, aké zhody okolností smerujú náš život.

…alebo môžeme vstúpiť do tohto skrytého sveta a naučiť sa ho riadiť, ovplyvňovať a skrze neho priamo zasahovať aj do denného prežívania.

Každé nástojčivé baženie a každá vyrušujúca fóbia nás môže strhnúť do ničivého dôsledku a ráznym spôsobom nám zasiahnuť do života. Má však aj svoje slabé miesto.

Vystopovateľný zdroj. Ak ho nájdeme, vieme ho uzavrieť.

Pozývame Vás na osobné sústredenie v zázemí učiteľa, kde sa vybratý liečivý postup povedie výcvikovým spôsobom. Bude priestor na samostatné cvičenia s priamym dosahom na učiteľa, jeho podporu, rady aj priamu nápravu.

Pobyt je vhodný hlavne pre účastníkov online kurzu „Náprava závislostí na vzorcoch myslenia“, ale vítaní sú aj začiatočníci.

Výcvikom Vás bude sprevádzať zakladateľ kurzu – leri Veleslav Švec. Terapeut, ktorého vzdelávanie v tejto oblasti prebiehalo na ulici v „epicentre nákazy“. Bohaté znalosti nadobudol aj v spolupráci s centrom pre liečbu drogových závislostí a veľká skupina ľudí ho pozná tiež ako učiteľa duševnej rozvahy, ktorý pôsobí na Univerzite vedomého života ako vedúci výuky a člen správnej rady.

Výcvikom Vás bude sprevádzať zakladateľ kurzu – leri Veleslav Švec. Terapeut, ktorého vzdelávanie v tejto oblasti prebiehalo na ulici v „epicentre nákazy“. Bohaté znalosti nadobudol aj v spolupráci s centrom pre liečbu drogových závislostí a veľká skupina ľudí ho pozná tiež ako učiteľa Rozpoznania skutočnosti, ktorý pôsobí na Univerzite vedomého života, ako garant náuky a predseda správnej rady.

Organizačné informácie:

Termín: 26.4.2024 od 18:00 až 28.4.2024 do 16:00

Miesto: kurz prebieha v zázemí učiteľa v obci Cerovo v samostatnej bytovej jednotke, kde je k dispozícii WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, kuchynka s rýchlovarnou kanvicou aj plynovou dvojplatničkou. Spí sa na jednoduchých matracoch, odporúčame priniesť si spacáky. Presnejšie informácie obdržíte po prihlásení sa a uhradení poplatku.

Strava: v cene je aj čerstvá kvalitná vegánska strava 3x denne, varia  Jarabinky

Cena kurzu je 185 €

Ak máte záujem sa tohto sústredenia zúčastniť, odporúčame prihlásiť sa hneď, maximálny počet je 6 účastníkov.

Prihlasovací formulár:Go to Top