Views Navigation

All Day

ŽENA: sila matky

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa

Milá žena, pozývame Ťa na 4-dňový transformačný seminár ŽENA: sila matky. Počas tohto seminára sa budeme venovať ozdravnej práci s archetypom MATKA. Nie, nevadí, ak nemáš deti. Archetyp matky bude o vstúpení do skutočnej lásky. Budeme prepúšťať naše podprahové tendencie a hry na pseudolásku, kedy naša starostlivosť o blízkych je vlastne žobronením o lásku a pozornosť. Budeme sa učiť ako sa napojiť na zdroj lásky vo svojom vlastnom vnútri a z tohto miesta potom vykonávať starostlivosť o domácnosť, tvorenie či zdieľanie s blízkymi. Čo sa tým mení? Úplne všetko. A my si môžeme vytvárať pravdivé vzťahy, kde nemáme potrebu manipulovať našim okolím, prepúšťame hru na vinu a trest. Pretože to, čo má každá obeť či tyran spoločné je neschopnosť vyživiť sa zvnútra.

cena v texte
Ongoing

AKAŠA – z cyklu Škola živlovej mágie

AKAŠA - z cyklu Škola živlovej mágie Termín 28.-30.1.2022 je už obsadený. Môžete sa však prihlasovať naďalej cez formulár nižšie, otvoríme